Lietuvos medžiotojų lygos varžybų 1-ojo etapo nugalėtojas – kėdainietis

 Lietuvos medžiotojų lygos varžybų 1-ojo etapo nugalėtojas – kėdainietis

Medžiotojų lygos varžybų 1-ojo etapo varžybų nugalėjotoju tapo kraštietis medžiotojas Irmantas Stanevičius./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių krašto medžiotojai sėkmingai pasirodė Lietuvos sportingo federacijos ir „InfiRay Lietuva“ organizuotose Medžiotojų lygos 1-ojo etapo varžybose. Jų nugalėtoju tapo kraštietis medžiotojas Irmantas Stanevičius.

Lyga sugrįžo

Medžiotojų lyga sugrįžo su trenksmu. Lietuvos sportingo federacija ir „InfiRay Lietuva“ sukvietė medžiotojus ir šaulius dalyvauti 2022 metų lygoje.

Šioje lygoje dalyvių laukia dar geresni ir vertingesni prizai, puikiai praleistas laikas su kolegomis, galimybė patobulinti savo meistriškumą ir vienuolika etapų įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose.

Lietuvos medžiotojų lyga – tai šaudymo į skriejančius taikinius varžybų ar treniruočių šaka pagal „Compak sporting“ taisykles.

Taisyklės yra supaprastintos, skrydžiai lengvesni, kad kiekvienam medžiotojui būtų įdomu dalyvauti.

Varžybose dalyvavo kėdainiečiai (iš dešinės) Lionius Stanevičius, Rytis Povilauskas ir Irmantas Stanevičius./Organizatorių nuotr.

Labai sėkmingas

Lietuvos medžiotojų lygos varžybų, kurios vyko Molėtuose, šaudykloje ,,Kiškio guolis“, atidarymas kėdainiečiams buvo sėkmingas: Irmantas Stanevičius tapo medžiotojų lygos nugalėtoju.

Ryčiui Povilauskui po persišaudymo atiteko ketvirtoji vieta. Varžybų metu Rytis iš 25 taikinių, pataikė 24 – tai profesionalių šaulių rezultatas.

Lietuvos medžiotojų lygos varžybos vyks ir Kėdainiuose. Parodyti savo meistriškumą medžiotojai kviečiami gegužės 14 dieną.

Aut. past.

Taip pat varžybose dalyvavo kėdainiečiai Mantas Kiaunė ir Lionius Stanevičius.

Vyks ir Kėdainiuose

Lietuvos medžiotojų lygos varžybos vyks ir Kėdainiuose. Parodyti savo meistriškumą medžiotojai kviečiami gegužės 14 dieną.

Lietuvos medžiotojų lyga – tai šaudymo į skriejančius taikinius varžybų ar treniruočių šaka pagal „Compak sporting“ taisykles./Organizatorių nuotr.

„Medžiotojų lyga  – tai šaudymo varžybos, skirtos medžiotojams. Ypač kviečiami visi, kurie dar nėra dalyvavę.

Varžybose visada renkasi gera kompanija, galima gauti patarimų, pabūti bendraminčių rate, skaniai pavalgyti ir gerai praleisti laiką.

Taip pat laukia ir prizinis fondas, medaliai ir loterija. Po visų varžybų, lygos gale, rudenį, loterijos būdu bus praloštas šautuvas ir kiti medžiotojams vertingi prizai, o kuo daugiau varžybų dalyvauji, tuo daugiau bilietėlių gauni pagrindiniam prizui laimėti“, – kviečia vienas lygos organizatorių „InfiRay“ Lietuva  atstovas Vytas Rokas.

1 Komentaras

  • Sveikinu Irmantą su pergale. Sėkmės ir tolesnius etapuose.p

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video