Laimėkite kvietimą į romantišką renginį „Tango Argentino“

 Laimėkite kvietimą į romantišką renginį „Tango Argentino“

Visiems, ieškantiems romantikos, šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango Argentino“, kuris įvyks lapkričio 29 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre.

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės  Argentinos. Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius, gitaristas  Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula, ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez. Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora. Skambant tango karaliaus Astor Piazzolla ir garsių kompozitorių Jose Padula,  Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir kt. melodijoms, scenoje pasklis magiška argentinietiško tango dvasia.

Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru. Jo įtaigus ir jausmingas dainavimas užburia žiūrovus jau nuo pirmų garsų. 

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. 2019 m. šokėjai tapo tarptautinio Tango čempionato Didžiojoje Britanijoje nugalėtojais ir pasaulinio Tango čempionato Argentinoje finalininkais.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo argentinietiško tango spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su Kėdainių m. tango meno gerbėjais.

•••

Prizas skaitytojams – kvietimas!

„Rinkos aikštės“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje skelbiame konkursą, kurio nugalėtojui dovanosime kvietimą dviems į šį renginį. 

Konkurso sąlygos:

• Keliaukite į „Rinkos aikštės“ „Facebook“ paskyrą, kurioje rasite įrašą apie konkursą;

• Pamėkite įrašą;

• Komentare po įrašu įrašykite vardą žmogaus, su kuriuo mielai praleistumėte romantišką popietę;

• Dalinkitės įrašu savo „Facebook“ metraštyje;

Konkurso nugalėtoją skelbsime lapkričio 22 dieną. Sėkmės!

P. S. Kvietimą pretenduos laimėti tik tie konkurso dalyviai, kurie sąžiningai įvykdys visas konkurso sąlygas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video