Kėdainiuose – šokių spektaklis „Pasaka apie prarastą žiedą“ (+KONKURSAS)

 Kėdainiuose – šokių spektaklis „Pasaka apie prarastą žiedą“ (+KONKURSAS)

Rytietiškų šokių studija „Orientalija“ pristato šokių spektaklį „Pasaka apie prarastą žiedą“. Tai pasakojimas apie kasdienius džiaugsmus ir liūdesį, apie pavydą ir valdžią, apie burtus ir gyvybės stebuklą. Jame susipynę įvairių tautų pasakos ir padavimai apie undines ir mistinį povandeninį pasaulį.

Scenarijaus autorė ir režisierė – VU Kiemo teatro ir Filologijos fakulteto teatro „Minimum“ auklėtinė (1989-1994 m.) Jurgita Jakaitė-Sviderskienė. Šoka „Orientalijos“ studijos šokėjos ir vadovės, Širvintų moterų klubo „Jums“ šokių grupė „Laumenė“.

Spektaklio premjera įvyko 2018 m. birželio 29 d. Druskininkuose, kur juo grožėjosi minia kurorto gyventojų ir svečių. Šį rudenį spektaklis buvo pristatytas gausiai publikai Širvintų kultūros centre ir Varėnos kultūros centre.

„Orientalija“ – viena iš didžiausių ir seniausiai Lietuvoje veikiančių rytietiškų šokių studijų. Ilgus metus kaupta patirtis ir žinios, mokytojų ir mokinių entuziazmas susiliejo į šį jau trečią studijos spektaklį (pirmieji du – „Arabija“ 2012 m. ir „Užburtas miestas“ 2016 m.). Jame panaudoti Turkijos romų, Persijos įlankos šalių ir Egipto folkloriniai šokiai bei įvairūs pilvo šokio stiliai.

Choreografijų autoriai: Ruwaida (Rusija), Mahmud Khaled (Egiptas/UK) ir choreografės iš Lietuvos: Dovilė Karpušenko,„Orientalijos“ studijos mokytojos Irina, Laura, Salma, Natalija.

Video anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=Gf_4sk_w6JA

Renginys skirtas visai šeimai. Bilieto kaina – 5 Eur.

Skaitytojams – konkursas 

„Rinkos aikštės“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje skelbiame konkursą, kurio nugalėtojui atiteks kvietimas dviems į šį šokių spektaklį.

Konkurso sąlygos:  

• Keliaukite į „Rinkos aikštės“ „Facebook“ paskyrą, kurioje rasite įrašą apie konkursą

• Pamėkite įrašą;

Komentaruose žymėkite žmogų, su kuriuo norėtumėte stebėti šokių spektaklį;

• Dalinkitės įrašu savo „Facebook“ paskyroje;

Vasario 1 dieną skelbsime konkurso nugalėtoją. Sėkmės! 

P. S. Kvietimą pretenduos laimėti tik tie konkurso dalyviai, kurie sąžiningai įvykdys visas konkurso sąlygas.

[#gallery=1727#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video