Laimėkite kvietimą į Mamos dienai skirtą koncertą!

 Laimėkite kvietimą į Mamos dienai skirtą koncertą!

Gražiausią pavasario šventę pasitinkame tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“, skirtu mūsų svarbiausiam žmogui – MAMAI.

Garsiausi Lietuvos atlikėjai suvienys jėgas nuostabiam koncertui Kėdainių arenoje – dėl mūsų pačių rūpestingiausių, brangiausių ir mylimiausių mamyčių!

Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte mūsų MAMOMS skambės gražiausios lietuviškos dainos, o scenoje išvysime Lietuvos scenos grandą, jaunatviškumu ir energija publiką užburiantį Kastytį Kerbedį, aksominio balso savininkę Ingą Valinskienę kartu su grupe „Vairas“, vietoje nenustygstančius, žiūrovų numylėtinius „Žemaitukus“, žavingąją Laurą Remeikienę su jos studija bei Kėdainių kultūros centro vaikų popchorą „Skambantis Perliukas“.

Idėjos surengti jungtinį šventinį koncertą, skirtą Mamoms, autoriai bei jo organizatoriai, siekdami koncerte Kėdainių arenoje suburti kuo daugiau mamų, skelbia, kad bilietų kainos prasideda tik nuo 15 eurų!

Geriausia dovana brangiajai MAMAI – bilietas į geriausius įspūdžius suteiksiantį koncertą „Tau, Mama“!

•••

Prizas skaitytojams – kvietimas! 

„Rinkos aikštės“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje skelbiame konkursą, kurio nugalėtojui dovanosime kvietimą dviems į šį koncertą. 

Konkurso sąlygos:  

• Keliaukite į „Rinkos aikštės“ „Facebook“ paskyrą, kurioje rasite įrašą apie konkursą

• Pamėkite įrašą;

• Komentare po įrašu žymėkite žmogų, su kuriuo keliautumėte į koncertą;

• Dalinkitės įrašu savo „Facebook“ metraštyje;

Konkurso nugalėtoją skelbsime vasario 7 dieną. Sėkmės! 

P. S. Kvietimą pretenduos laimėti tik tie konkurso dalyviai, kurie sąžiningai įvykdys visas konkurso sąlygas. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video