Labūnaviškių popietė Prezidentūroje

 Labūnaviškių popietė Prezidentūroje

Asmeninio archyvo nuotr.

Diana Dovydavičiūtė, Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė

Gruodžio mėnesį penki Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su mokytoja dalyvavo renginyje Prezidentūroje, kur Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia inicijavo šiltą kalėdinę popietę Lietuvos vaikams. Iš viso čia susirinko daugiau nei 200 vaikų ir juos lydinčių asmenų.

Popietė vyko prie pagrindinės Prezidentūros kalėdinės eglutės, kurią papuošė visos Lietuvos mokyklų, vaikų dienos centrų mokinių bei mokytojų rankomis sukurti nameliai, pagaminti per pirmosios ponios inicijuotą akciją „Namų jaukumas“.

Po šilto susipažinimo su vaikais ir kalėdinio sveikinimo Prezidentas ir ponia Diana pakvietė vaikus stebėti tautinio ansamblio „Virvytė“ pasirodymą, kuriame etnomuzikologė Loreta Sungailienė papasakojo apie Advento ir šv. Kalėdų papročius bei tradicinius kūčių burtus.

Smagiu popietės akcentu tapo tradicinių ratelių ėjimas ir kiti liaudies žaidimai. Visiems vaikams buvo įteiktos Kalėdų dovanėlės.

2 Komentarai

  • Po kiek dabartės vaikiukų tėveliams kainuoja nusifotografavimas su prezidentu ir jo žmona?

    • Užtat dėl tų fotosesijų ir nėra kada prezidentui domėtis kronprinco vedama užsienio politika…Blico nušviesta šypsena yra svarbiau nei tokios gyvenimo smulkmenos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video