Kuriuos kelius ir gatves Kėdainių rajone tvarkys pirmiausia?

 Kuriuos kelius ir gatves Kėdainių rajone tvarkys pirmiausia?

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pagaliau jau turėtų būti aišku, kurie keliai ir gatvės bus tvarkomi pirmiausia – krašto politikai patvirtino vietinės reikšmės kelių ir gatvių objektų prioritetinę eilę. Bendra savivaldybės vietinės reikšmės kelių prioritetinė eilė sudaryta trejiems–ketveriems metams teritoriniu pagrindu pagal seniūnijas, atsižvelgiant į patvirtintus kelių atrankos vertinimo kriterijus. Tiesa, eilė gali būti ir keičiama – išbraukiami baigti remontuoti ar rekonstruoti objektai, įrašomi nauji objektai pagal seniūnijų pateiktas paraiškas.

Kėdainių miesto seniūnija

Kėdainių miesto seniūnijoje kelių tvarkymo eilėje šiuo metu yra 12 kelių, gatvių ar jų atkarpų. Dauguma jų – rekonstruojamos.

Kapitalinio remonto jau reikalaujančios Daumantų kaime esanti Daukšių gatvė ir Keleriškiuose esanti Smėlio gatvė bent jau kol kas velkasi prioritetų uodegoje. Planuojama, kad kapitalinio remonto čia galima tikėtis nebent 2027 metais.

Saulėlydžio gatvės rekonstravimas yra įrašytas pirmasis eilėje. Darbai prasidėjo 2022 metais, šiemet turėtų būti baigti. Antroje vietoje – Janušavos gatvės atkarpa nuo Skroblų iki

Gedimino gatvės – darbai prasidėjo pernai, tikimasi juos pabaigti kitąmet.

Šiemet taip pat viliamasi pabaigti Gluosnių gatvės rekonstravimo darbus bei pradėti V. Svirskio gatvės remonto darbus.

Kitąmet galbūt bus pradėti Aušros gatvės (nuo Palangos g. iki Laisvės g.) ir Kosmonautų gatvės akligatvių rekonstravimo darbai.

Dar po poros metų galima tikėtis, kad bus imta tvarkyti ir Elevatoriaus bei Algirdo gatves.

Krašto politikai patvirtino vietinės reikšmės kelių ir gatvių objektų prioritetinę eilę. Bendra savivaldybės vietinės reikšmės kelių prioritetinė eilė sudaryta trejiems-ketveriems metams./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dotnuvos seniūnija

Dotnuvos seniūnijoje prioritetinių gatvių remonto darbų eilėje yra vos trys gatvės, tiesa, visos jos bus tvarkomos kapitaliai. Pirmuoju numeriu eilėje yra įrašyta Gėlainių gatvė, kurios tvarkybos darbai turėtų prasidėti šiemet, o baigti juos numatoma kitąmet.

Po gerų dvejų metų viliamasi imti kapitaliai tvarkyti ir Kranto gatvę Vainotiškiuose bei Ruokio gatvę Dotnuvos miestelyje.

Tiesa, Dotnuvos seniūnijoje suplanuota ir keletas paprastojo gatvių remonto darbų, kurie bus atliekami nedideliuose kelių ruožuose. Šiemet planuojamas paprastasis D. Rudzinsko gatvės remontas, po poros metų – Daumantų gatvės paprastasis remontas.

Gudžiūnų seniūnija

Šioje seniūnijoje pirmasis pagal prioritetą yra kelio Miegėnai–Paberžė paprastasis remontas, kuris turi prasidėti šiemet ir baigtis kitąmet. Vėliau planuojamas privažiavimo nuo kelio iki Paberžės kaimo kapitalinis remontas, kuris taip pat prasidėtų šiemet, o baigtųsi 2026 metais.

Po dvejų metų numatoma pradėti ir Pilionių gatvės kapitalinį remontą.

Eilė gali būti ir keičiama – išbraukiami baigti remontuoti ar rekonstruoti objektai, įrašomi nauji objektai pagal seniūnijų pateiktas paraiškas.

Aut. past.

Josvainių seniūnija

Šiemet planuojama pradėti Skroblų gatvės (nuo Labūnavos g. iki Ariogalos g.) rekonstravimo darbus, kurie truks porą metų. Kitąmet planuojama pradėti Šermukšnių gatvės kapitalinį remontą, o dar po metų – kapitaliai sutvarkyti ir Lauko gatvę.

2027 metais tikimasi pradėti Nevėžio gatvės atšakos nuo Skroblų gatvės ir Kaštonų gatvės atšakos kapitalinio remonto darbus.

Krakių seniūnija

Šiemet bus atliktas Plinkaigalio gatvės paprastasis remontas. Taip pat šiemet turėtų prasidėti dvejus metus truksiantis kelio Meironiškiai–Meironiškėliai kapitalinis remontas. Kitąmet planuojama pradėti Ažytėnų kaimo Lankos gatvės kapitalinio remonto darbus.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pelėdnagių seniūnija

Čia pirmiausia bus sutvarkyta Linelių gatvė – bus vykdomi paprastojo remonto darbai. Taip pat šiemet turėtų prasidėti ir kitąmet baigtis privažiavimo nuo A8 valstybinės reikšmės kelio iki Nociūnų kaimo paprastojo remonto darbai.

3–5 prioritetų eilėje vienodai balų surinko trys keliai: Sodų gatvės paprastasis remontas ir Medekšių kaimo Veteranų ir Draugystės gatvių kapitalinis remontas. Šiuos darbus planuojama pradėti kitąmet. 

Dar po trejų metų galima tikėtis, kad bus suremontuota Šaltinio gatvė bei atliktas Barupės gatvės kapitalinis remontas.

Pernaravos seniūnija

Pirmiausia planuojama remontuoti kelią Pernarava–Blandžiai, vėliau – Pernarava–Pelutava. Remonto darbai turėtų prasidėti šiemet ir truks dvejus metus.

Numatytas ir Lakštingalos gatvės kapitalinis remontas, o po trejų metų galima laukti Laukų gatvės kapitalinio remonto darbų pradžios.

Kėdainių miesto seniūnijoje kelių tvarkymo eilėje šiuo metu yra 12 kelių, gatvių ar jų atkarpų. Dauguma jų – rekonstruojamos.

Aut. past.

Surviliškio seniūnija

Pirmuoju numeriu eilėje yra nurodytas Bakainių kaimo Kalno gatvės kapitalinis remontas – prasidėjęs pernai turi būti baigtas šiemet. Taip pat šiemet viliamasi pradėti ir per ketverius metus kapitaliai suremontuoti Kalnaberžės kaimo Parko gatvę.

Šėtos seniūnija

Pernai pradėtas kelio-įvažiavimo į kiemus Pagirių miestelyje rekonstravimas yra pirmasis pagal prioritetus, o darbai turėtų baigtis kitąmet. Šiemet taip pat ketinama pradėti ir baigti tvarkyti Linksmavietės gatvę, kitąmet – Piliakalnio gatvę.

Sangailų kaime Morkūnų gatvės kapitalinis remontas yra paskutinis eilėje, jo galima laukti po 3–4 metų.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Truskavos seniūnija

Šiuo metu vykdomas ir kitąmet planuojamas baigti privažiavimo kelio nuo Derliaus gatvės

Pavermenio kaime kapitalinis remontas yra pirmasis prioritetas.

Užpernai pradėtas kelio Petkūnai–Vidulaukiai paprastasis remontas baigtis turėtų 2026 metais.

Vėliau, priklausomai nuo to, kuris remontas kainuos pigiau, bus pradėti ir Anciškio kaime Bažnyčios gatvėje bei kelio Anciškis–Dvariškių II kaime pro gyvenamuosius namus kapitalinio remonto darbai.

Vilainių seniūnija

Šiemet turi būti pradėtas ir kitąmet baigtas Nevėžio gatvės paprastasis remontas, taip pat Stebulių gatvės kapitalinis remontas. Šis, tiesa, truks ilgiau – bent porą metų. Katkų gatvės kapitalinio remonto galima sulaukti 2026 metais, o Liepų alėjos remontuoti neskubama – darbai suplanuoti tik 2027 metams.

4 Komentarai

  • O kaip su M. Daukšos g. akligatviu iki kadaise buvusios Smilgos vairavimo mokyklos (t.y. iki namų Nr.25C; 27 ir 29)?
    Kiekvienais metais miesto seniūnija po dešimtis kartų tą akligatvį vis greideriuoja ir greideriuoja, nes išsimuša duobės po lietaus.
    Be to, nuvažiavimas nuo M. Daukšos g. yra kalniukas, kurio asfaltas visai nulūžinėjo, galima ratus pamesti nuvažiuojant nuo jo į akligatvį.
    Ir taip yra jau daugiau kaip 30 m.

  • Neturi miestas seniūno 🙁 tikrai neturi. Bardakas

  • O kaip su Ilgoji gatve Justinavos soduose,nors jau dabar tai yra Kėdainiu m net ne be sodai ,siaubas ne kelias,nors gyvenamu namu labai daug o zmones yra priversti (mestis) po 70 euru kad tam sykiui butu uzpilta zvyru ,kurio po poros nenesiu ne kvapo neliko.

  • Darbą parcyja šyandyen krachas y šytą laykraštys pyzdecas. Vot takaja y pabayga blyn y blyat.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video