Kultinė komedija „Santuoka be įsipareigojimų“ – Kėdainiuose!

 Kultinė komedija „Santuoka be įsipareigojimų“ – Kėdainiuose!

Kultinė komedija „Santuoka be įsipareigojimų“ su Egle Jackaite ir Ramūnu Šimukausku spalio 25 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre.

Tai romantiška pjesė, kurią garsus dramaturgas Nobelio premijos laureatas Dario Fo, parašė savo žmonai italų aktorei Frankai Rame.

Spektaklyje pasakojama istorija, kai vyras pasiūlo žmonai gyventi santuokoje be įsipareigojimų. Kas atsitiks, jeigu žmona su sąlygomis sutiks ir taip pat susiras meilužį?

Atsakymai komedijoje „Santuoka be įsipareigojimų“ spalio 25 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre.

Bilietus platina www.bilietai.lt ir Kėdainių kultūros centro kasa.

Situacija paprasta, tačiau ne prasta – vyras ir žmona „deda kortas ant stalo“ ir išpažįsta savąsias nuodėmes – nuodėmes, dėl kurių gailisi. Tačiau didžiausios aistros užverda dėl nuodėmių, kurių herojai nesigaili.

Dviejų žmonių atvirumo valandėlė, į veiksmą įtraukianti net ir spektaklio žiūrovus, pavirsta savotišku stačiokišku psichoterapijos seansu, kurio metu, provokuodami vienas kitą, sutuoktiniai ieško atsakymų į klausimą, kodėl jų šeimyninis gyvenimas tapo toks „suvartotas“.

Komišką pjesės veiksmo efektą sustiprina „teatras teatre“, kur žiūrovai yra betarpiški „bylos dėl santuokinių neištikimybės“ proceso dalyviai. Pjesės autorius Dario Fo apdovanojo savo personažus subtiliu humoro jausmu ir saviironija, juk pagaliau jie tik aktoriai scenoje, kuri vadinasi GYVENIMAS. 

Trukmė – 1 val. 30 min.

Norite laimėti pakvietimą dviems? Dalyvaukite konkurse: https://www.facebook.com/rinkosaikste.lt/photos/a.1572849053019472/1941257349511972/?type=3&theater

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video