Konferencija „Purienoje“ subūrė meninio ugdymo pedagogus

 Konferencija „Purienoje“ subūrė meninio ugdymo pedagogus

Organizatorių nuotr.

Kėdainių lopšelyje-darželyje „Puriena“ vykusioje respublikinėje metodinėje-praktinėje meninio ugdymo (muzikos) pedagogų konferencijoje „Vaikas muzikoje“ sulaukta dalyvių iš šešių respublikos miestų ir rajonų ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų: Alytaus, Šakių, Panevėžio, Kauno, Radviliškio ir Kėdainių. Dalyvius pasveikino direktorė Aušra Nesterovienė ir mažieji lopšelio-darželio „Puriena“ dainininkai.

Konferencijos lektoriai dalijosi muzikinio ugdymo metodais ir įžvalgomis, muzikine veikla etninės kultūros srityje, bendradarbiavimo su šeima patirtimis ir galimybėmis, projektinių veiklų pasiekimais, mąstymo mokyklos metodais muzikiniame ugdyme, savo kūrybos dainomis ir knygomis.

Mažieji „Purienos“ ugdytiniai turėjo džiaugsmingą patirtį ne tik skambia daina pasveikinti konferencijos dalyvius, bet irudalyvauti respublikos pedagogų vedamose atvirose muzikinėse veiklose.

Konferencija „Vaikas muzikoje“ meninio ugdymo (muzikos) mokytojams suteikė naujos muzikinės praktinės ir teorinės patirties, bendradarbiavimo džiaugsmo ir kūrybinio įkvėpimo.

Gintarė Brazinskienė, meninio ugdymo (muzika) vyresnioji mokytoja

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video