Kitą šeštadienį Kėdainiuose išskirtinis „Jurginių kermošius“: nuo apsipirkimo iki pramogų

 Kitą šeštadienį Kėdainiuose išskirtinis „Jurginių kermošius“: nuo apsipirkimo iki pramogų

Balandžio 21 dieną, šeštadienį, Kėdainių miesto centras tradiciškai aidės nuo išskirtinės pavasario šventės – „Jurginių kermošiaus“. Senosios Rinkos aikštėje nuo 9 iki 15 val. bus galima rasti lietuviško maisto, sodinukų, amatų ir net išskirtinių pramogų mažiesiems!

Nuo lietuviško maisto iki tekstilės

Norite įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Paragauti lietuviškos duonos, pasivaišinti nemokama žuviene? Susitikti su artimu ir pasidžiaugti atgijusia gamta? Viską rasite vienoje vietoje – „Jurginių kermošiuje“!

Centrinė Kėdainių miesto aikštė bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo vegetarinių saldumynų, prieskonių, arbatų, medaus, džemų, latviškų saldainių, žvakių, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko.

Mugėje – dėmesys sodui ir daržui

Tarp gausos mugininkų specialiai išskirta zona – sodinukams, kurioje nestokojama pasirinkimo. Dekoratyviniai lauko augalai, vaismedžiai, vaiskrūmiai, daigai ar sėklos – viską rasite Senosios Rinkos aikštėje, balandžio 21 dieną nuo 9 iki 15 val. Čia pat lankytojai bus mielai konsultuojami jiems kilusiais klausimais, sulauks patarimų kaip puoselėti ir prižiūrėti savo sodus ir daržus bei turės galimybę įsigyti dar neturimų sodinukų.

Lankytojus stebins pramogų gausa!

Kiekvieną pavasarį rengiamas „Jurginių kermošius“ šiemet lankytojus nustebins ir pramogų gausa. Mažųjų lauks atrakcionai, žaidimai, cukraus vata, o visa aikštė aidės nuo muzikos ir geros nuotaikos dozės!

Pasitikime pavasarį kartu jau balandžio 21 dieną nuo 9 iki 15 valandos Kėdainiuose!

Platesnę informaciją apie mugę ir registraciją rasite apsilankę Festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +37067042441.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video