Kelininkai perspėja: keliuose yra slidžių ruožų

 Kelininkai perspėja: keliuose yra slidžių ruožų

BNS Pauliaus Peleckio nuotr.

BNS inf.

Ketvirtadienio rytą Lietuvos keliuose yra slidžių ruožų, perspėja kelininkai.

Eismo informacijos centro 9 val. duomenimis, sudėtingesnės eismo sąlygos išlieka rytų ir šiaurės Lietuvoje, ypač šiaurės rytinėje dalyje. Čia valstybinės reikšmės kelių dangos provėžotos, slidžios, padengtos prispausto arba puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 15 centimetrų.

Kitur pagrindinių kelių dangos drėgnos, sausos, tiek vietomis provėžotos, o mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai padengti prispausto arba puraus sniego sluoksniu, slidūs.

Šiaulių, Panevėžio ir Utenos apskrityje silpnai sninga, kitur šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 4 iki 9 laipsnių šalčio.

3 Komentarai

  • Kelininkų darbas yra padaryti kad nebūtų slidžių ruožų, o ne giedoti kad „keliuose yra slidžių ruožų“.

  • bet labai gerai ,kad perspėja.Aš kas puskilometrį išlipu lauk ir koja patrinu tą puraus sniego sluoksnį ieškodams klastūniško slidaus ruožo.Jei ne kelininkai,tai važiavimas žiemą būtų niūrus ir nuobodus.Čia,prašau,ir prasiblaškymas ,ir fiziniai veiksmai turintys tik teigiamą įtaką sveikatai ir kelionės saugumui.

  • O gal reikėtų pažiūrėti kitu kampu? Pvz., kad vietomis yra neslidžių ruožų. Kaip sako angliukai, mąstykite „už dėžės“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video