Kėdainiuose lankosi socialinės apsaugos ir darbo ministrė M. Navickienė

 Kėdainiuose lankosi socialinės apsaugos ir darbo ministrė M. Navickienė

Penktadienį visą dieną Kėdainiuose lankosi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienį visą dieną Kėdainiuose lankosi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Ministrė bei jos komanda savivaldybės Tarybos posėdžių salėje susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės vadovybe,  savivaldybės administracijos, socialinės paskirties įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų atstovais. Iš viso su ministre atvyko susitikti per keturiasdešimt įstaigų ar jų padalinių vadovų. 

Kiekvienos įstaigos atstovas turėjo kuo pasididžiuoti, pasidžiaugti. Taip pat buvo išsakytas susirūpinimas  kai kuriais socialinės apsaugos klausimais, išsakytos pastabos ir kritika.

N. Navickienė šiandien lankėsi Šlapaberžėje įsikūrusiuose Kėdainių socialinės globos namuose, Dotnuvos slaugos namuose, VšĮ Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims ir jų socialinėse dirbtuvėse, bendrovėje „Lifosa“.

Ministrė Kėdainių samariečių būstinėje susitiko su Kėdainiuose gyvenančiais ukrainiečiais. Ten pat įsikūrusi ir Kėdainių ukrainiečių bendruomenė „Stefanyia“.

Plačiau apie tai, kokios problemos kamuoja Kėdainių socialinės paskirties įstaigas ir nevyriausybines organizacijas bei kuo tos organizacijos pasidžiaugė – antradienio „Rinkos aikštėje“.

9 Komentarai

 • O kas ta stora boba issišiepusi su žalia suknia?

 • Tamulis pasirodė puikiai, atsipalaidaves, jau iejes i ritma. O zentas kaip visada isisiepes ir nezino ka pasakyk, nes nilka ant lapuko nieko neuzrase…

 • Labai graži šventė. Bet Irena labai susenus. Nieko tokio. Aš ją įkišau, nes grasino pas Grinkų panėgri, tai Nijolė išsigando.

 • O ta stora, su žalia suknia Irena? Neoažinau, juk jin jau oencininkė, kaip ir Nijokė, tik įsitrynė pagal partinę liniją, gryna darbietė.

  • Ji pagrasino, kad pabėgs pas Grinkų, todėl ir buvo įkišta čia 😉

 • o aš apie Monikutę.Anksčiau buvo kalbų ,kad Broileris ją pašefuodavo.Man tai kažkaip nesitiki,kad ji su tokiu numelžtu speniu prasidėtų…Nors,kas be ko,N.Vilnioje išlošti rinkimai labai jau įtartina konservantų pergalė.

 • Baisokai čia ta Irena žalioji atrodo. Baisoka. Jau musėt pensininkė.

 • Tamulis visur vienas. Reikia nustumt konkurentus.Ką valdžia iš žmogaus padaro.

 • Palikit jūs tą Valentiną.į. Jis kaip
  politinis turistas dar turi darbo. Dar nebuvo konservatorių partijoje. Dar tik šešiose pabuvo. Dar ne visas kaimo šventes atvažiavo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video