Kėdainių specialiojoje mokykloje – Judumo savaitė

 Kėdainių specialiojoje mokykloje – Judumo savaitė

Kėdainių specialioji mokykla visai neseniai įsigijo specialių lauko treniruoklių, laipynių ir kito inventoriaus, kuris buvo panaudotas įvairiose veiklose./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Visame pasaulyje gegužės mėnesį minima Tarptautinė judėjimo sveikatos labui diena. Visą praėjusią savaitę – gegužės 24–28 dienomis – Kėdainių specialiojoje mokykloje buvo organizuojama Judumo savaitė. Čia vyko įvairūs fizinio aktyvumo renginiai.

Įsitraukė visa bendruomenė

Kiekvienas rytas Specialiojoje mokykloje prasidėjo mankšta, šokiu, vėliau fizinio aktyvumo veiklos buvo perkeliamos į gamtą.
/Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į Judumo savaitę Specialiojoje mokykloje buvo įtraukta kone visa mokyklos bendruomenė.

„Kaip žinome, fizinė veikla gerina ne tik fizinę bet ir emocinę sveikatą, todėl visą savaitę, laikantis karantino reikalavimų, organizuojami įvairūs fizinio aktyvumo renginiai.

Šiuose renginiuose dalyvauja mūsų mokiniai, o užsiėmimus veda kūno kultūros mokytojai talkinant klasių mokytojams ir auklėtojams“, – pasakojo mokyklos vyr. slaugos administratorė, sporto projektų vadovė Genė Brazauskienė.

Vaikai dalyvavo įvairiose fizinio aktyvumo rungtyse pagal amžiaus grupes ir sugebėjimus, dviračių varžybose.

Aut. past.

Įsigijo treniruoklių

Kėdainių specialioji mokykla visai neseniai įsigijo specialių lauko treniruoklių, laipynių ir kito inventoriaus, kuris buvo panaudotas įvairiose veiklose.

„Antradienis buvo ypatinga diena. Į mokyklą atvyko policijos pareigūnai, kurie vykdė edukacinę valandą aktų salėje.

Pareigūnai aiškino, kaip saugiai elgtis važiuojant dviračiu, mokė saugaus eismo taisyklių.

Saugaus eismo pamoka buvo pratęsta mokyklos stadione išbandant naujus dviračius, kuriuos įsigijome vykdydami Europos Sąjungos sporto rėmimo fondo projektą, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Už šias lėšas įsigijome lauko treniruoklių, laipynių, karstyklių“, – dėstė G. Brazauskienė.

Ypatinga savaitė

Visą šią savaitę kiekvienas rytas Specialiojoje mokykloje prasidėjo mankšta, šokiu, vėliau fizinio aktyvumo veiklos buvo perkeliamos į gamtą. Vaikai dalyvavo įvairiose fizinio aktyvumo rungtyse pagal amžiaus grupes ir sugebėjimus, dviračių varžybose.

„Ketvirtadienį numatyta turizmo diena, kai veikla visą dieną mažomis mokinių grupėmis vyksta parkuose. Po visų užsiėmimų – ir vaikams daug džiaugsmo suteikiantys apdovanojimai“, – pasakojo sporto projektų vadovė.

Veiklas projekto metu organizavo ir vykdė kūno kultūros mokytojai R. Šležys, G. Čečkauskas ir gydomojo fizinio ugdymo mokytoja S. Vareikienė talkinant klasių mokytojams ir auklėtojams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video