Girto vairuotojo „Audi“ nulėkė nuo kelio: vyras išvežtas į ligoninę
Asociatyvi „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.
Dotnuvos seniūnijoje įvyko eismo įvykis, kurio kaltininkas – girtas vairuotojas. Nesuvaldęs automobilio jis nuskriejo nuo kelio ir atsidūrė ligoninėje.
Incidentas įvyko apie 19.00 val. Aušros kaime. Prie automobilio „Audi“ vairo sėdęs 27-erių metų vyras nesuvaldė transporto priemonės ir nuvažiavo nuo kelio.
Į įvykio vietą atvykę pareigūnai patikrino vairuotojo girtumą. Į alkotesterį jis įpūtė 2,83 promilės, tai yra sunkus girtumo laipsnis.
Per eismo įvykį vyras patyrė sužalojimų, todėl buvo pristatytas į gydymo įstaigą.
Toks neatsakingas jauno vyro elgesys turės pasekmių.
Pagal galiojančius teisės aktus, vairuotojui, kuriam nustatytas didesnis nei 1,5 promilės girtumas, gresia baudžiamoji atsakomybė – jam gali būti skirta bauda, areštas arba laisvės atėmimas, taip pat atimta teisė vairuoti ir konfiskuota transporto priemonė.




























