Kaip atėjus rudeniui išlaikyti puikią nuotaiką?

 Kaip atėjus rudeniui išlaikyti puikią nuotaiką?

Nors apie rudenį būtų galima pasakyti labai daug gražių žodžių, verta akcentuoti, kad vis dėlto didelė dalis žmonių skundžiasi tuo, kad būtent šiuo metų laiku nuotaika neretai būna prastesnė, be to, sumažėja ir energijos. Visgi, gera žinia ta, kad yra ne vienas būdas, kaip galite pagerinti savo nuotaiką būtent šiuo metu laiku. Tad, pats metas su jais susipažinti.

Dėmesį verta  atkreipti į tai, kad būtent miegas yra geros nuotaikos bei puikios savijautos pagrindas. Visgi, nesunku pastebėti ir tai, kad vasaros metu dauguma žmonių miega mažiau nei yra rekomenduojama, nes ypač daug dėmesio bei laiko skiria kelionėms ir pramogoms.

Tačiau rudenį miego trūkumas grįžta su kaupu: apie tai praneša pablogėjusi savijauta ir prasta nuotaika. Taigi, pats metas savęs paklausti: ar tikrai pakankamai skyrėte laiko miegui vasarą? Jei ne, ruduo yra tinkamiausias metas atsigriebti. Taigi, skirkite daugiau laiko miegui ir džiaukitės kur kas geresne savijauta.

Tačiau ir tai dar ne viskas: neretai nuotaika  tampa prastesnė dėl vienos priežasties: gauname mažiau šviesos, o  tai neigiamai paveikia mūsų emocinę būklę. Belieka tik pridurti, kad nors ir negalime mėgautis saulės šviesa galime priimti tam tikrus sprendimus,  kad mūsų namuose būtų šviesiau, o mūsų nuotaika pagerėtų.

Taigi, kad taip ir būtų, tereikia įgyvendinti vos kelis paprastus sprendimus. Vienas iš jų yra žvakės. Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai tik įsigyti dekoratyvinių žvakių ir vos tik panorėjus mėgautis jų skleidžiama šviesa.

Dar daugiau, taip pat galite rinktis ir kvepiančias žvakes, o tai reikš, kad turėsite puikią progą mėgautis jų aromatais. Na, ir, žinoma, taip pat verta akcentuoti, kad yra dar vienas būdas, kaip savo namų erdvei galite suteikti daugiau šviesos bei jaukumo, pavyzdžiui, galite rinktis įvairias lempučių girliandas. Ypač didelį jų pasirinkimą rasite https://blinky.lt/.

Na, ir, žinoma taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent šiuo metų laiku reikia labai atsakingai stiprinti savo imunitetą. Ir pati gamta mus tai padeda padaryti, kadangi dovnoja puikų vaisių bei daržovių derlių, tad mėgaukitės juo.

2 Komentarai

  • kaip to ,,12-os kėdžių“ popo,svajojusio apie žvakių fabrikėlį ,reklama.

  • Kokių dar žvakių?Verčiau 200gr iš karto ir jokių dukart po šimtą.Nemėgstu pusiau normų…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video