Ką reikia turėti omenyje renkantis batus – gidas vaikams ir suaugusiems

 Ką reikia turėti omenyje renkantis batus – gidas vaikams ir suaugusiems

Ar šiuo metu planuojate pirkti avalynę vaikams arba suaugusiems? Jeigu Jūsų spintoje trūksta gražių ir aukštos kokybės batų, tai peržvelkite šį gidą ir lengvai išsirinkite tinkamiausius batus.

Ar pastebėjote, kad kartais išsirinkti batus yra gana sudėtinga? Visada reikia pagalvoti apie geriausią pasirinkimą specifiniam sezonui, batų medžiagą ir kitus dalykus, o tai užima nemažai laiko ir pastangų.

Žinoma, dalis aspektų priklauso ir nuo to, ar batai yra renkami vaikui ar suaugusiam žmogui, todėl šiame gide rasite daugiau informacijos apie abu variantus, kad visa šeima galėtų džiaugtis puikia avalyne.

Jeigu Jūsų spintoje trūksta gražių ir aukštos kokybės batų, tai peržvelkite šį gidą ir lengvai išsirinkitetinkamiausius batus. 

Kaip išrinkti geriausius batus vaikui?

Vienas iš sudėtingiausių aspektų, kai renkate batus vaikui, yra batų dydis. Daugybė tėvų pasirenka šiek tiek didesnius batus, kad vaikas jų neišaugtų per mėnesį arba du! Jeigu Jūsų apsipirkimo tikslas yra batai berniukams (daugybę gerų pasiūlymų šiuo metu galite rasti https://eavalyne.lt/c/vaikams/berniukas/bateliai) arba mergaitėms, pagalvokite apie vienu dydžiu didesnius batus, kurie džiugins ilgesnį laiką.

Vaikai taip pat dažnai nori ryškesnių spalvų batų, todėl nebijokite      leisti jiems eksperimentuoti su savo stiliumi! Nors dabartinius rūbus ir batus jie vis tiek išaugs gana greitai, bet galimybė save išreikšti per spalvas ir raštus padės sukurti savitą mados suvokimą, o tai labai padės ateityje. Dėl to nenustebkite, jei Jūsų vaikai rinksis, pavyzdžiui, ryškiai mėlynus arba raudonus batus!

Specialistai taip pat teigia, kad geriausias pasirinkimas yra batai iš orui pralaidžių medžiagų (pavyzdžiui, odos ar drobės). Taip išvengsite diskomforto ir Jūsų vaikai galės patogiai vaikščioti visą dieną.

Kaip išrinkti geriausius batus suaugusiems?

Suaugusiems išsirinkti batus iš dalies yra lengviau, nes jau pakankamai gerai žinome savo batų dydį ir mėgstamiausių batų tipą, todėl daugiau dėmesio skiriame kitiems aspektams, pavyzdžiui, suaugę pirkėjai daugiau dėmesio skiria stiliui ir naujausioms tendencijoms. Šį sezoną nebijokite rinktis ne tik juodus batus, bet ir, pavyzdžiui, tamsiai mėlynus arba tamsiai raudonus, kurie šiuo metu yra ypač madingi.

Nemažai suaugusių batus taip pat perka ne vienam sezonui, todėl vertėtų pagalvoti apie kokybiškas avalynės medžiagas. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų variantų yra odiniai batai, nes šios medžiagos kokybė užtikrins, kad batai gerai atrodys ne vienerius metus ir išlaikys savo formą. Odiniai batai kiekvienai aprangai pridės siekiamo išskirtinumo, todėl tai visada yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Jeigu šiuo metu ieškote laisvalaikio batų vyrams (tinkamiausią pasiūlymą galite rasti https://eavalyne.lt/c/vyrams/batai/laisvalaikio-batai) arba moterims, kiekvienoje kolekcijoje turėtų būti bent vienas neutralių atspalvių variantas, kurį lengvai priderinsite prie kiekvienos      aprangos. Laisvalaikio batai yra labai universalūs ir patogūs, todėl išsirinktu avalynės modeliu džiaugsitės ne vieną sezoną.

Šiuo metu internetinėse avalynės parduotuvėse tikrai galite rasti puikių pasiūlymų, todėl nepamirškite jų patikrinti. Taip galėsite pasiruošti tiek šiam, tiek kitiems sezonams palankiausiomis kainomis!

1 Komentaras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video