Jaunieji dailininkai piešė paukščius

 Jaunieji dailininkai piešė paukščius

Rasa Juknevičienė, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Lietuvos ornitologų draugijos narė

„…Viršum kalnų, bangų ir liūnų; Jie lėks melsvais dangaus keliais; Ir vėl kaip pernai nusileis; Ant seno ąžuolo galiūno…“ (Vytautas Kernagis)

Vasarį Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ organizavo nacionalinį vaikų piešinių konkursą „Lietuvos paukščiai 2023“, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti. IX konkurso tematika – „Paukščiai lietuvių tautosakoje“.

Konkursui pateikta 402 vaikų kūrybiniai darbai. Jaunieji dailininkai iš visos Lietuvos, ne tik piešė ar tapė pas mus žiemojančius paukščius, bet ir domėjosi lietuvių tautosaka, kuria buvo siekiama išsaugoti tradicijas ir perduoti jas tolesnėms kartoms.

Visi drauge prisiminėme, kokia graži lietuvių tautosaka, jos dainos, pasakos, patarlės, priežodžiai, mįslės, garsų pamėgdžiojimai, skaičiuotės.

Kviečiame pasigrožėti šauniųjų menininkų kūrybiniais darbais https://www.facebook.com/profile.php?id=100064411013067&sk=photos_albums

Dėkojame visiems ikimokyklinukams, priešmokyklinukams ir pradinukams, pedagogams, mūsų partneriams – Lietuvos ornitologų draugijai.

Už kruopštų ir sąžiningą darbą bei ilgametį bendradarbiavimą dėkojame vertinimo komisijai: Lietuvos ornitologų draugijos nariui Boris Belchev, Kėdainių dailės mokyklos vyresniajai mokytojai Eligijai Venclovienei, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pradinių klasių mokytojai ekspertei Rasai Rugelienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Jolantai Karašauskienei.

Sveikiname konkurso laureatus https://youtu.be/XYa57TKjZrw

Tariame iki kito susitikimo nuoširdumo kupiname „Lietuvos paukščiai“ jubiliejiniame konkurse!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video