Įdomūs ir mažiau girdėti faktai apie keraminius dantų implantus

 Įdomūs ir mažiau girdėti faktai apie keraminius dantų implantus

Dantų implantacija – pažangiausias ir efektyviausias dantų atkūrimo metodas, kurį renkasi daugelis pacientų. Inovatyvieji dantų implantai yra žymiai pažangesnė ir visomis prasmėmis tobulesnė dantų protezų alternatyva, kuri suteikia galimybę žmonėms visapusiškai atkurti prarastus dantis bei džiaugtis tiek estetiškai, tiek funkciškai tobulu dantų atkūrimo rezultatu. Kaip ir protezai, dantų implantai gali būti pačių įvairiausių rūšių. Keraminiai dantų implantai – bene kokybiškiausias ir labiausiai natūralaus danties savybes atkuriantis implantų tipas, kurį renkasi daugelis žmonių, siekiančių pačio geriausio dantų implantacijos efekto. Apie šiuos implantus kalbama vis daugiau ir garsiau, todėl tikėtina, kad su jų teigiamomis savybėmis jau spėjo susipažinti visi pacientai. Pasistengsime pateikti kelis įdomiausius faktus apie keraminius dantų implantus, kurių greičiausiai neteko girdėti.

Biologinis suderinamumas su žmogaus organizmu

Biologinis suderinamumas su žmogaus organizmu nėra būdingas visoms dantų implantų rūšims. Dantų implantai, kurie savo sudėtyje turi metalo, gali sukelti įvairias alergines reakcijas, komplikacijas ir pan. Keraminiai dantų implantai pasižymi itin žmogaus organizmui draugiška sandara, kurioje nėra jokių metalo pėdsakų. Atliekant dantų implantaciją, dantų implantas yra įsriegiamas į paciento žandikaulį. Ilgainiui implantas sugyja su aplink jį esančiais danties audiniais. Tokiu būdu jis tampa iš esmės natūralia burnos ertmės dalimi, kuri nesukelia jokių alerginių reakcijų, uždegimų pavojaus ar kitų, žmogaus sveikatai grėsmę keliančių padarinių.

Už natūralų dantį stipresnė dantų atkūrimo priemonė

Cirkonio keramikos dantų implantai yra pagrįsti ne tik aukštos kokybės sudėtimi, bet ir iki smulkmenų apgalvota gamybos technologija. Todėl juos tikrai galima laikyti itin tvirta bei stabilia dantų atkūrimo priemone, kurios funkcinės savybės ir stiprio rodikliai tikrai nenusileidžia sveikiems, natūraliems dantims. Su šiais implantais ne tik susigrąžinamos nepriekaištingos kramtymo funkcijos, bet ir stipri kandimo jėga, kuri leidžia patikimai įveikti net ir pakankamai kietus valgius. Žinoma, tokiais skanėstais nereikėtų piktnaudžiauti.

Dantų implantai, kurie teigiamai veikia visos burnos ertmės būklę 

Kitų dantų implantų rūšių sandaroje dominuoja titanas ir metalas – medžiagos, kurios tikrai gali sukelti alergines reakcijas ir padaryti žalą ne tik burnos ertmei, bet ir visam žmogaus organizmui. Keraminis dantų implantas yra gaminamas ne iš titano ar metalo, o iš cirkonio keramikos. Cirkonis yra atsparus korozijai bei kitiems neigiamiems veiksniams, su kuriais susiduria prieš tai minėtos medžiagos. Cirkonio keramikos sudėtimi pagrįsti dantų implantai puikiai tinka ir alergiškiems pacientams ar labai jautrų organizmą turintiems žmonėms. Dėl nepriekaištingo biologinio suderinamumo, keraminiai implantai teigiamą įtaką daro ir burnos ertmei, ir viso organizmo sveikatai.

Labai ilga arba amžina tarnavimo trukmė

Tinkamai prižiūrimi keraminiai implantai tarnauja mažų mažiausiai kelis dešimtmečius, o neretai – ir visą likusį žmogaus gyvenimą. Šių implantų sudėtį sudarančios medžiagos išsiskiria ypatingu tvirtumu ir atsparumu įvairiems veiksniams. Be to, jie puikiai atlaiko kramtymo apkrovas ir iš esmės niekada nepraranda pirminių estetinių bei funkcinių savybių. O šie privalumai neabejotinai patvirtina faktą, jog cirkonio keramikos sandara pagrįsti implantai yra ilgaamžė implantų rūšis.

Susiduriate su dantų atkūrimo poreikiu ir ieškote klinikos, kurioje dantų implantavimo metu naudojami naujos kartos keraminiai dantų implantai​​​​​​​? Siūlome apsilankyti Biomplantai.lt internetiniame puslapyje, kuriame rasite vieno iš nedaugelio sertifikuotų dantų atkūrimo cirkonio implantais gydytojo, kontaktus. Šis gydytojas yra tikras dantų implantavimo keraminiais implantais profesionalas, kuris darbinėje veikloje naudoja tik aukščiausios kokybės dantų implantus, tad juo pasitikėti – tikrai verta!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video