Šeštadienį vyks „Kėdainių rudens gėrybių mugė“

 Šeštadienį vyks „Kėdainių rudens gėrybių mugė“

Rudenį Kėdainių miestas šiemet pasitiks ir švęs ypatingai! Spalio 13 dieną, šeštadienį, Rinkos aikštė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu „Kėdainių rudens gėrybių mugė“, kurioje miesto gyventojų ir svečių lauks lietuviškas maistas, sodinukai, tautodailė ir staigmenos!

Prekių pasirinkimo gausa stebins

Šeštadienį nuo 9 iki 15 val. miesto centre Kėdainių gyventojus ir miesto svečius džiuginsiantis renginys suburs virš 100 iš visos Lietuvos atvyksiančių amatininkų, tautodailininkų, ūkininkų, sodininkų, bitininkų ir visos galybės prekybininkų.

Rinkos aikštę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką rasti sau. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus nuo buities iki ūkio reikmenų.

Sodinukų paieškos

Atėjus rudeninių augalų sezonui, dėmesio renginyje bus skirta ir sodininkams bei daržininkams. Pasirinkimo nestigs tiek ieškantiems tradicinių vaismedžių, sėklų, sodinukų, tiek norintiems papuošti aplinką dekoratyviniais augalais. Pardavėjai mielai pakonsultuos apie sėjos bei augalų priežiūros niuansus, patars ką geriausia auginti šį sezoną.

Švęsti rudenį bei pasiruošti šaltajam sezonui kviečiami visi Kėdainių ir gretimų miestelių gyventojai bei miesto svečiai. Renginys prasidės 9 val. ir tęsis iki 15 val.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video