Džiugios akimirkos baseine

 Džiugios akimirkos baseine

Asmeninio archyvo nuotr.

Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekso baseine lankėsi Josvainių socialinio ir ugdymo centro priešmokyklinukai. Tų dienų, kai važiavome į baseiną, vaikai laukė su džiaugsmu ir nekantrumu. Vieniems tai buvo ne naujiena, kitiems teko susipažinti su vandens galia. Laikas baseine paprastai vaikams teikia itin daug gerų emocijų, būtent čia jie išmoksta plaukti.

Išklausę trenerio Fausto instruktažo ir pasikartoję taisykles, nedrąsiai lipome į baseiną. Baseine Kėdainių sporto centro plaukikas Gabrielius mums parodė ir supažindino, kokie yra plaukimo stiliai, kuris yra greičiausias ir kuris sudėtingiausias. Vaikai vandenyje pirmiausia atliko pratinimosi prie vandens pratimus, o toliau sekė kiek sudėtingesnės užduotys.

Šlapios, smagios ir naujų patirčių pilnos dienos priešmokyklinukams baseine šią savaitę baigėsi. Šios grupės vaikams įteikti diplomai už įveiktas pirmąsias pamokas baseine! Emocijos pačios geriausios. Džiaugiamės turėdami neįkainojamą galimybę mokytis plaukti jau darželyje, būti fiziškai aktyviais, grūdintis.

Ačiū Kėdainių sporto centrui už priėmimą, treneriui Faustui – už pirmuosius panirimus.

Ernesta Dailydienė, vyr. mokytoja

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video