Dažniausiai pasireiškiantys vėžio simptomai

 Dažniausiai pasireiškiantys vėžio simptomai

Fotolia nuotr.

Vėžys yra labai klastinga liga, kuri mus dažniausiai užklumpa netikėtai. Būtent dėl to geriausia yra jai būti pasiruošus. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti specialiu draudimu nuo vėžio – „Oncodrop, kurį pristato draudimo bendrovė „Compensa Life“. Kitas variantas – bent jau gerai išstudijuoti pagrindinius vėžio simptomus. Būtent vėžio simptomams ir paskirsime šį tekstą. Kiek plačiau aptarsime kelis simptomus, kurie turėtų jus priversti susimąstyti ir nedelsiant pasitikrinti savo sveikatą.

Reguliariai jaučiatės pavargę

Įprastai žmogus tikrai neturi jausti nuolatinio nuovargio, tačiau jeigu jums yra būtent taip, tuomet vertėtų susimąstyti. Jeigu žmogus yra gerai išsimiegojęs ir pailsėjęs, tuomet jis tikrai neturi jaustis pavargęs. Jeigu, visgi, jūs jaučiatės, tuomet derėtų kuo skubiau kreiptis į gydytojus.

Žinoma, gali būti, kad jums tiesiog trūksta tam tikrų vitaminų ar yra kitų priežasčių. Tačiau prevencinė patikra visuomet yra labai svarbi, kadangi net ir tuo atveju, jei sirgtumėte vėžiu, geriau tą sužinoti kiek įmanoma ankstyvesnėje ligos stadijoje.

Svorio kritimas arba augimas

Dar vienas potencialaus vėžio pranašas – staigūs svorio pokyčiai. Jeigu jūs staiga priaugote daug svorio be jokios racionalios priežasties, tuomet tikrai derėtų pagalvoti apie sveikatos patikrinimą. Patikėkite, įprastai tokie dalykai nėra normalūs.

Lygiai tokia pati situacija ir tuomet, kai svoris kardinaliai krenta. Jeigu be jokių aiškių priežasčių jūs staigiai sulieknėjote, tuomet tikrai nereikėtų džiaugtis. Tai dar vienas ženklas sunerimti.

Nesijaučiate nuolat alkanas

Sveikas žmogus turi turėti gerą apetitą ir valgyti bent jau keletą kartų per dieną. Perskaitę šį sakinį pagalvojote, kad tai ne apie jus? Išties tai nėra gerai ir taip pat gali būti vėžio požymis.
Taip pat vėžio ženklais gali būti tokie dalykai kaip skausmai nuryjant maistą ir gėrimus, pilvo ar skrandžio srities skausmai, nuolatinis ir pasikartojantis vėmimas.

Čia ir vėl yra tik vienas patarimas – derėtų apsilankyti pas gydytoją ir sužinoti kokia tiksliai yra jūsų sveikatos būklė.

Tai yra tik keletas iš galimų vėžio simptomų pavyzdžių. Be jokios abejonės, jų yra kur kas daugiau. Iš esmės jeigu apskritai pamatote savo sveikatos ar kūno pokyčius – neignoruokite jų, neatidėkite vizito pas gydytojus vėlesniam laikui, kadangi sveikata yra didžiausias turtas kurį turime.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video