Dalyvauja akcijoje „Gerumo lašelis“ (FOTOGALERIJA)

 Dalyvauja akcijoje „Gerumo lašelis“ (FOTOGALERIJA)

Mokytoja metodininkė Evelina Rajunčienė, vyresnioji mokytoja Marytė Mockienė

Kėdainių lopšelis-darželis „Puriena“ dalyvauja akcijoje „Gerumo lašelis“, skirtoje palaikyti vėžiu sergančius vaikučius. Gegužės 21 d. grupių mokytojos su ugdytiniais ir tėveliais surengė aitvarų kėlimo į dangų akciją „Dangaus šypsena“.

Esame dėkingi tėveliams, kurie ne tik padėjo sukonstruoti aitvarus, bet ir patarė, pamokė, kaip iškelti į dangų aitvarą, kai vėjas nėra palankus. Skraidinome ir ugdytinių sukurtus aitvarus. Juose tiek daug vaikiško pasaulio, svajonių ir šilumos.

Tai ypatinga dovana ne tik įstaigos ugdytiniams, visai bendruomenei, bet ir vaikams, kuriuos palaikome savo mažomis šypsenėlėmis, o drauge jos tampa didžiule šypsena ir supratimu, skriejančiu ant aitvaro sparnų. Ypatingos akimirkos įamžintos vaizdo įraše, kuris bus įpintas į bendrą visų akcijos dalyvių filmą.

Baigiamasis renginys vyks birželio 1 d. 15.00, kuris bus transliuojamas Seimo „YouTube“ kanale. Renginio globėja – Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video