Bočiai keliauja po Lietuvą ir garsina Kėdainių kraštą

 Bočiai keliauja po Lietuvą ir garsina Kėdainių kraštą

Kėdainių rajono bočiai vyko į Pasvalį susitikti su šio rajono bočiais ir aptarti, kaip pagerinti senjorų laisvalaikio užimtumo galimybes./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrijos nariai šią vasarą leido labai aktyviai. Jie ne tik dalyvavo mūsų rajono bendruomenių rengiamose šventėse, koncertavo, bet ir lankėsi kituose Lietuvos miestuose, reprezentavo Kėdainių kraštą.

Bendrauja ir bendradarbiauja

„Rinkos aikštės“ kalbinta Kėdainių skyriaus pirmininkė Zita Kazokevičienė pasakojo, kad mūsų krašto bočiai aktyviai bendrauja ir bendradarbiauja su kolegomis ir likimo draugais iš kitų miestų ir rajonų.

Senjorai dalijasi patirtimis, džiaugsmais, vargais, susipažįsta su kitais kraštais ir reprezentuoja Kėdainių kraštą.

Štai prieš keletą dienų Kėdainių rajono bočiai vyko į Pasvalį susitikti su šio rajono bočiais ir aptarti, kaip pagerinti senjorų laisvalaikio užimtumo galimybes, pasveikinti pasvaliečius bendrijos 30-mečio proga, pasigrožėti Pasvalio kraštu.

„Pasvalio bendrijos organizuotame renginyje dalyvavo Ukmergės, Utenos, Naujosios Akmenės, Rokiškio, Radviliškio, Pakruojo, Pasvalio bendrijos su meno kolektyvais.

Koncertavo Kėdainių bočių liaudiškos muzikos ansamblis „Ašarėna“ ir jos nenuilstanti vadovė Gitana Adomavičienė.

Renginyje dalyvavo sąjungos „Bočiai“ pirmininkas Kajatonas Šliogeris. Puikiai praleidome laiką su nuostabiais ir įdomiais žmonėmis“, – įspūdžiais dalijosi Z. Kazokevičienė.

Kėdainių rajono bendrijos nariai šią vasarą leido labai aktyviai. Jie ne tik dalyvavo mūsų rajono bendruomenių rengiamose šventėse, koncertavo, bet ir lankėsi kituose Lietuvos miestuose, reprezentavo Kėdainių kraštą.

Aut. past.

Lankėsi pas kaimynus

Kėdainių rajono bočiai taip pat lankėsi ir pas kaimynus. Kėdainių bočiai dalyvavo Jonavos asociacijos veiklos 15 metų minėjimo šventėje. Šventė vyko Joninių slėnyje. Joje  dalyvavo Ukmergės, Utenos, Kėdainių, Elektrėnų, Kauno bendrijų kolektyvai.

„Nuoširdžiai dėkojame Kėdainių rajono savivaldybės administracijai už laimėtą projektą, skirtus pinigus įvairioms veikloms ir galimybę susitikti su kitų rajonų bočiais“, – dėkojo Kėdainių bočių vadovė.  

Kviečia jungtis

Kėdainių mieste prieš keletą metų įsteigta Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ bendrija plečiasi ir ieško naujų narių. Kėdainių bočiai kviečia prie jų veiklos prisijungti ir dar daugiau senjorų, kurie nori burtis, bendrauti, veikti.

„Kviečiame atvykti į mūsų organizuojamus susitikimus. Visuomet mielai suteiksiu jums ir daugiau informacijos, tad galite į mane kreiptis telefonu 8 687 98105“, – sako Kėdainių „Bočių“ bendrijos pirmininkė Z. Kazokevičienė.

1 Komentaras

  • O kur mero gerbėja Selestina, keista, kad nėra.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video