Bilietams į Džordanos koncertą – nuolaidos!

 Bilietams į Džordanos koncertą – nuolaidos!

Ko gero, daugelis kėdainiečių bei kaimynystėje esančių miestų gyventojų jau girdėjo, kad antrąją Kalėdų dieną Kėdainiuose lankysis ir savo dainomis susirinkusiuosius džiugins Lietuvos pop scenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė! 

Vis sparčiau atskubančių gražiausių metų švenčių proga garsioji Džordana kėdainiečiams ir miesto svečiams dovanoja galimybę bilietų į jos koncertą įsigyti gerokai mažesnėmis kainomis! Taigi dabar bilietai kainuoja tik nuo 10 eurų! Perkant 10 ir daugiau bilietų – dar 10 % nuolaida! 

Bilietus įsigyti galite Kėdainių arenos kasoje pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 16 iki 18 val. Taip pat renginių ar varžybų dienomis 2 val. prieš renginį. Kasa dirbs ir gruodžio 15 dieną (šeštadienį) nuo 11 iki 15 val. Arba bilietus įsigyti galite štai čia: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/kaledos-su-dzordana-kedainiu-arena-bilietai-20181226 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video