Automobilis vertėsi į pakelės griovį, vairuotoją vadavo gelbėtojai

 Automobilis vertėsi į pakelės griovį, vairuotoją vadavo gelbėtojai

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųstos didelės specialiųjų tarnybų pajėgos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Visų Šventųjų dieną vienas kraštietis gali vadinti antruoju savo gimtadieniu, mat tik laimingo atsitiktinumo dėka jam buvo laiku suteikta pagalba. Šiam vyrui turbūt pats velnias pagalvę pakišo, nes sunkiai apgirtusį vyrą iš visiškai sumaitoto automobilio gelbėtojai išvadavo dar sąmoningą.

Pranešė liudininkai

17 val. 22 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė įvykio liudininko skambučio, kuris pranešė, kad   Kėdainių rajone, Josvainių seniūnijoje, Sviliukų kaime, kelio atkarpoje tarp Svilių kaimo ir Angirių užtvankos nuo kelio nuskriejo pavojingai manevravęs automobilis.

Pranešėjas informavo, kad automobilis apvirtęs šalikelės griovyje, viduje galimai yra metalo gniaužtuose įkalintų žmonių.

Didelės pajėgos

Su evakuatoriaus ir ugniagesių pagalba lengvasis automobilis ištrauktas iš griovio./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųstos didelės specialiųjų tarnybų pajėgos – Josvainių ugniagesių komanda, Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikų brigada, net trys policijos pareigūnų ekipažai.

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad lengvasis automobilis „Audi A3“ apvirtęs ant stogo, pusiau apsemtas vandenyje, viduje buvo įkalintas žmogus.

Vairuotojas sąmoningas

Gelbėtojai sąmoningą vyriškį išlaisvino, jo kūnas buvo imobilizuotas, vyras neštuvais buvo nuneštas iki greitosios automobilio ir perduotas medikams.

Dėl patirtų sužalojimų jis nedelsiant pristatytas į gydymo įstaigą. Čia paaiškėjo, kad vairuotojas gimęs 1971 metais, jis važiavo vienas.

Stipriai sumaitota mašina išvežta į policijos saugomų automobilių aikštelę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ištraukė iš griovio

Netrukus į įvykio vietą atvyko evakuatorius. Su jo ir ugniagesių pagalba lengvasis automobilis buvo ištrauktas iš griovio, atjungtas jo akumuliatorius.

Stipriai sumaitota mašina išvežta į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Vairuotojas neblaivus

Policijos pareigūnai nustatė, kad eismo įvykio metu automobilio vairuotojas buvo neblaivus. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,53 promilės.

Dėl įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, vairuotojui iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas.

Policijos pareigūnai nustatė, kad eismo įvykio metu automobilio vairuotojas buvo neblaivus. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,53 promilės.

Aut. past.

Laimės kūdikis

Vairuotojas nelaimės dieną gali vadinti antruoju savo gimtadieniu, mat tik laimingo atsitiktinumo dėka jam buvo laiku suteikta pagalba.

Laimei, kad paskui jį važiavo kitas automobilis, kurio ekipažas ir pastebėjo įvykį bei iškvietė pagalbos tarnybas.

Gelbėtojai ir pareigūnai svarstė, kad jei ne liudininkai, automobilis griovyje nepastebėtas galėjo pragulėti iki kito ryto, kol prašvis.

1 Komentaras

  • Na ir ką jūs jam padarysiu?Ar nors vieną tokį pidara(kitaip nepavadinsi),pasodino?Tarnybos važiuoja,už mūsų pinigėlius,o jie dėjo skersai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video