Atvira ugnimi liepsnojo buitinių atliekų konteineris

 Atvira ugnimi liepsnojo buitinių atliekų konteineris

Ugniagesiai per keletą minučių vandeniu užgesino liepsnas. Numalšinus liepsnas konstatuota, kad gaisro metu nudegė konteinerio dangtis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste po kelių mėnesių pertraukos ir vėl liepsnojo buitinių atliekų konteineris. Laimei, gaisrą laiku pastebėjo ir ugniagesius iškvietė gyventojai – taip nuo ugnies išgelbėdami dar daugiau konteinerių bei šalia stovėjusius automobilius. Pats konteineris užsidegti negalėjo, todėl įtariama, kad jis užsidegė dėl neatsargaus žmonių elgesio.

Liepsnas pamatė gyventojai

Kovo 24 d. vakarą, 21 val. 03 min., Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė gyventojų pranešimas, kad mieste, netoli J. Basanavičiaus gatvės 140-ojo daugiabučio, atvira ugnimi dega buitinių atliekų konteineris. Pranešėjas informavo, kad šalia – dar daugiau konteinerių, o netoliese – ir gyventojų lengvieji automobiliai.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius.

Po penkių minučių nuo pagalbos skambučio atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega komunalinių atliekų konteineris.  

Ugniagesiai spėriai užgesino ugnį ir neleido jai persimesti į kitus šalia esančius sublokuotus konteinerius. Užgesinus gaisrą konstatuota, kad nudegė plastikinio šiukšlių konteinerio dangtis, sudegė viduje buvusios šiukšlės.

Laimei, gaisrą laiku pastebėjo ir ugniagesius iškvietė gyventojai – taip nuo ugnies išgelbėdami dar daugiau konteinerių bei šalia stovėjusius automobilius. Pats konteineris užsidegti negalėjo, todėl ir vėl įtariama, kad konteineris užsidegė dėl neatsargaus žmonių elgesio.

Aut. past.

Neatsargi žmogaus veikla?

Ankstyvą pirmadienio rytą įvykio ėmėsi tirti ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Įtariama, kad gaisras sukeltas dėl neatsargios žmogaus veiklos. Kitą dieną tyrėjai apžiūrėjo įvykio vietą.

Individualių namų aplink nėra, todėl versija, kad kažkuris iš gyventojų į konteinerius galėjo išpilti neužgesintus pelenus ar žarijas, atmesta.

Gyventojai pasakojo matę į konteinerį įmestą fejerverką. Jei jis buvo įmestas neužgesintas ar dar blogiau – uždegtas, galimai nuo jo ir kilo gaisras.

„Įvykis tiriamas“, – „Rinkos aikštę“ informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Nuostoliai savivaldybei

Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai apie įvykusį incidentą informaciją perdavė Kėdainių rajono savivaldybei, kadangi atliekų konteineriai – jos turtas.

Panašių gaisrų tiek mieste, tiek rajone būta ir anksčiau – praktiškai kiekvieną mėnesį. Tiesa, keletą pastarųjų mėnesių buvo ramu.

1 Komentaras

  • Nueik parduotuvėn,o ten kibiras ar kokia plastikinė rėčka un kiek kainuoja…Kaip negerbiam visuomeninio turto bykus į šiukšles mesdami.Pažiūri reklamas,tai visokie bakai,rezervuarai ir kiti plastikai baisinius pinigus kainuoja, o čia konteineris su visokiais išraitymais ir formomis…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video