Akademijos gimnazijos antrokai surengė besmegenių puotą

 Akademijos gimnazijos antrokai surengė besmegenių puotą

Organizatorių nuotr.

Vitalija Strautnikienė, mokytoja

Akademijos gimnazijos antros klasės mokiniai visą gruodžio mėnesį vykdė projektą ,,Balta pasaka“ (mokytoja Vitalija Strautnikienė), kurio metu rašė laiškus mamai, tėčiui, Kalėdų Seneliui. Pasirinkta technika piešė žiemą, gamino atvirukus, varpelius, kalėdinius žaisliukus, stalo žibintus, karpė snaiges, besmegenius, kuriais puošė klasę, koridorių. Dalyvavo „Kalėdinio atviruko“  konkurse, „Žibintų pasakoje“, kūrybinius darbus pristatė parodai „Žiema žiemužė“, o kalėdine giesme „Advento rytmetyje“ pasveikino susirinkusią  mokyklos bendruomenę.

Jau antrus metus iš eilės kiekvienas šios klasės mokinukas kartu su tėveliais iš įvairiausių medžiagų  pagamina po senį besmegenį, kuriais puošiame gimnazijos II aukšto fojė. Šalia eglutė, padabinta  baltomis LED lemputės.

22 besmegeniai dar ir dabar tebedžiugina kiekvieną gimnazijos narį. Kas grožisi, geru žodžiu minavoja, kas fotografuojasi. Šiemet vienai popietei šią gausią besmegenių šeimyną papildė  23 antrokai bei jų mokytoja.

Mat kalėdinės eglutės renginyje „Žiemos pasaka“ visi virto tikrais besmegeniais, dainavo smagią dainą ir visus pradinukus pakvietė žaisti „Sniego gniūžčių“ žaidimą, pačių pasigamintais „sniego“ kamuoliukais.

Projektą mokinukai kartu su mokytoja ir penkiomis mamytėmis baigė Pakruojo dvare, kur dalyvavo edukaciniame renginyje „Dvaro paslaptys ir burtai“ bei žibintų festivalyje „Didieji Azijos stebuklai“.

Tarp daugybės ryškiai šviečiančių personažų ir čia mokinukus aplankė „Balta pasaka“. Jie sutiko didžiulę vaikščiojančią baltą mešką ir Kalėdų Senelį.

Dėkoju visų mokinukų tėveliams už nuolatinę pagalbą, kūrybiškumą, supratingumą, bendrus siekius, kad taip mūsų visų vadinami 2 klasės ŠIRDUKAI augtų ir tobulėtų su kiekviena diena. Tegul 2023-ieji būna sėkmingi ir įsimintini. Tegul ir šiais metais įvyks stebuklinga BESMEGENIŲ PUOTA.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video