„Vytauto“ parke rastas mirusio žmogaus kūnas: kiek laiko ten pragulėjo – neaišku

 „Vytauto“ parke rastas mirusio žmogaus kūnas: kiek laiko ten pragulėjo – neaišku

Nelaimėlį iš parko medikai išvežė į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos – priėmimo skyrių. Šis buvo stipriai apgirtęs./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio rytą Kėdainių mieste, Vytauto parke, rasta negyva moteris. Nors manoma, kad moters mirtis nebuvo smurtinė, tačiau policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešoje vietoje rastos vyresnio amžiaus moters mirties priežasties nustatymo.

Pagalbą iškvietė praeiviai

Apie septintą valandą ryto į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino moters kūną pastebėję du jauni vyrai. „Rinkos aikštė“ pakalbino vieną iš jų. Žmogus sutiko pasidalinti to ryto išgyvenimais.

„Mes kas rytą tokiu metu su bendradarbiu važiuojame į darbą. Jis manęs laukė Rasos gatvėje prie to parko.

Jis pamatė ir man pasakė, kad guli žmogus. Mes nuskubėjome pažiūrėti, kas jam nutiko. Priėjus  pamatėme, kad veidu į žemę guli močiutė“, – dėstė jaunas žmogus.

Vaikinai suprato, kad moteriai padėti jau per vėlu. Kada tiksliai ji mirė ir kiek laiko čia pragulėjo – nebuvo aišku.

Aut. past.

Padėti buvo bejėgiai

Jauni vyrai nepasimetė, jie ėmėsi aiškintis, kas žmogui nutiko – bandė suteikti pagalbą.

„Mes norėjome jai padėti. Bandėme kalbinti, žadinti. Po to atvertėme ir pamatėme, kad jau viskas žmogui. Greitai skambinome telefonu 112“, – paaiškino vyras.

Jis prisiminė, kad Bendrojo pagalbos centro operatorė dar paklausė, ar yra netoliese defibriliatorius, tačiau arti jo niekur nebuvo. Artimiausias – prekybos centre „Lidl“ . Šiame prekybos centre įrengtas išorinis automatinis širdies defibriliatorius, skirtas gaivinti žmogų staigios mirties atveju.

Deja, vaikinai suprato, kad moteriai padėti jau per vėlu. Kada tiksliai ji mirė ir kiek laiko pragulėjo parke, nebuvo aišku.

„Moters kūnas jau buvo atvėsęs. Padėti mes jau buvome bejėgiai. Apie septyniasdešimties metų moteris buvo mirusi“, – konstatavo tarnybas iškvietęs vyras.

Pradėjo tyrimą

Į įvykio vietą atskubėję greitosios medicinos pagalbos medikai taip pat tik konstatavo mirties faktą. Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Pirminiais duomenimis, smurtinė mirtis neįtariama.

Moters kūną išsivežė laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai.

9 Komentarai

 • dabar šalyje,kad mus ne tik mirtis,bet ir mūsų nuostabioji policija guldo mus veidu į žemę,kad nekeltume valdžiukei rūpesčių viešai parduodant Lietuvą.

 • As uz Grenkeviciu jei kas nezinojot, skiepu pasekmes lenda.

  • Tie skiepai nepričiom. Ji kuri laika su širdim problemu turėjo, bet nėko nesidarė dėl to.

 • O Kėdainių mugė jau nusirašė šį tekstą? Juk suvestinėse nebuvo nieko. O avarijas gal jau nusirašė? Tiesa, dar vienas lavonas buvo, bet Rinka dar nepaviešino, o Mugė nieko nežino kaip visada. Nusirašys ir tą naujieną. Pranckevičiūte, negėda tau taip elgtis? Bent pavardę užsirašyk tada, kad žinotume kas vagia informaciją.

  • tai ,tikėkimės,kad toji a.a.veidu į žemę ne savaitę gulėjo.

   • Pora valandu kazkur gulejo

    • penktą ryto atsikėlė nuėjo į parką ir numirė,jei vyrukai septintą rado ją?

     • Grybaut gal ėjo. Sako žydukų dar randa parke. Tik šuns šėko reiktų saugotis. Labai prišikiota.

 • Ne tik šuns išmatų,bet ir pasakymo apie žydukus grybus,kuriuos parke nuo koto su peiliu(bijau pasakyt).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video