Vienintelis likęs naudoti tinkamas tiltas pakeitė ir pareigūnų reidų planus (FOTOGALERIJA)

 Vienintelis likęs naudoti tinkamas tiltas pakeitė ir pareigūnų reidų planus (FOTOGALERIJA)

Sekmadienį Kauno policijos pareigūnai surengė reidą kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, ties vadinamuoju Pelėdnagių žiedu./Ingos Valiukevičienės nuotr.

Kauno bei Kėdainių pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusį savaitgalį organizavo specialius reidus ir tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių. Deja, ne visi vairuotojai buvo drausmingi, mat tiek kauniečiams, tiek kėdainiečiams pareigūnams įkliuvo neblaivių vairuotojų.

Tradicinėse ir netradicinėse

Šeštadienį Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai patikrinimą Kėdainių miesto Kauno gatvėje.

Keli pareigūnų ekipažai sustojo ties pušynėliu ir čia buvo stabdomi visi abiem kryptimis važiuojantys automobiliai, tikrinami dokumentai ir vairuotojų blaivumas.

Tuo metu kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva darbavosi nežymėtas Kauno policijos automobilis, minėto kelio atkarpose taip pat buvo dirbama ir su trikoju greičio matuokliu.

Trikojis stovėjo prie kavinės „Akimirka“, taip pat prie įmonės „Dotnuva Baltic“.

Šeštadienį Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai patikrinimą surengė miesto Kauno gatvėje./Skaitytojų nuotr.

Nauja vieta

Likęs tik vienas transporto priemonėms tinkamas tiltas pakeitė ir pareigūnų reidų planus.

Sekmadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnai reidą surengė kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, ties vadinamuoju Pelėdnagių žiedu.

Čia pareigūnai dirbo keliais automobiliais, buvo stabdomos visomis kryptimis važiuojančios transporto priemonės, tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Tuo metu nežymėtas pareigūnų automobilis dirbo kelyje „Via Baltica“. Atkarpoje tarp Nociūnų ir Aristavos buvo matuojamas automobilių važiavimo greitis.

Vienas stipriai

Deja, ne visi vairuotojai buvo drausmingi, mat tiek kauniečiams, tiek kėdainiečiams pareigūnams įkliuvo neblaivių vairuotojų.

Aut. past.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas žiniasklaidą informuoja apie sulaikytus vairuotojus, kurių atžvilgiu pradedamas ikiteisminis tyrimas.

O jis pradedamas, kai vairuotojui nustatomas vidutinis arba sunkus girtumas.

Komunikacijos specialistai informuoja, kad buvo nustatyta, jog vasario 3 dieną, apie 22 val. 40 min., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva automobilį „VW Bora“ vairavo neblaivus 1989 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,43 promilės. Jam iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas.

Vyro vairuotas automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video