Viena moteris rasta gyva, kita – jau mirusi

 Viena moteris rasta gyva, kita – jau mirusi

Liaudies gatvėje automobilinėmis kopėčiomis ugniagesiai pasikėlė į penktą aukštą ir, per langą patekę į butą, įleido medikus ir pareigūnus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Joninių išvakarėse Kėdainių specialiųjų tarnybų pareigūnai ir specialistai ilsėtis neturėjo kada. Tą patį vakarą buvo gauti du pranešimai apie butuose esančius asmenis, kuriems galimai sutriko sveikata. Tokiu atveju į įvykio vietą visuomet siunčiamos visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. Viena moteris rasta gyva, kita – jau mirusi.

Suteikė pagalbą

Pirmasis pranešimas Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė 17 val. 08 min.

Vyriškis pranešė, kad Kėdainiuose, Liaudies gatvėje, sutriko anytos sveikata, ji neatidaro durų.

Į įvykio vietą atskubėjus visoms tarnyboms nuspręsta, kad patekti į butą lengviausia bus per balkono langą. Tad iškviestos automobilinės kopėčios.

Jomis ugniagesiai pasikėlė į penktą aukštą ir per langą pateko į butą, atidarė ir įleido medikus bei pareigūnus.

Viduje rasta moteris, jai buvo sutrikusi sveikata. Ligonė skubiai nunešta iki medikų automobilio ir išgabenta į ligoninę.

Joninių išvakarėse Kėdainių specialiųjų tarnybų pareigūnai ir specialistai ilsėtis neturėjo kada. Tą patį vakarą buvo gauti du pranešimai apie butuose esančius asmenis, kuriems galimai sutriko sveikata.

Aut. past.

Pagelbėti nepavyko

Po poros valandų visų specialiųjų tarnybų pagalbos prireikė Kėdainių miesto Šėtos gatvėje. Ugniagesių gelbėtojų pagalbos patekti į butą paprašė policijos pareigūnai.

Patekus į vidų rasta 81-erių metų moteris, kuriai medikai niekuo negalėjo padėti, jai buvo konstatuota mirtis.

Pirminiais duomenimis, smurtinė mirtis neįtariama, smurto požymių neaptikta, ikiteisminis tyrimas nepradėtas. Moteris greičiausiai mirė dėl sveikatos problemų.

Tarnybos pataria

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams ar savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams, medikams ir policijos pareigūnams dažnai tenka skubėti į pagalbą vienišiems senoliams, įvairių negalių turintiems, ligotiems ar tiesiog vienišiems asmenims.

Statistiškai per metus Kėdainių miesto ir rajono ugniagesiai per pusšimtį kartų talkina medikams, kad šie galėtų patekti į butus ar namus, kuriuose žmonėms reikalinga pagalba.

Pareigūnų nuomone, būtų labai gerai, kad vieniši žmonės, turintys įvairių negalių ar sunkiomis

ligomis sergantys gyventojai, patikėtų netoli gyvenantiems giminaičiams ar kaimynams savo namo ar buto raktus, tuomet ugniagesiams netektų laužti durų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video