„Via Balticoje“ susidūrė trys automobiliai: vieną vairuotoją vadavo gelbėtojai

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienį popiet vadinamajame mirties kelyje „Via Baltica“ susidūrė trys automobiliai. Eismo įvykio metu visi trys automobiliai buvo smarkiai apgadinti, o vieno automobilio vairuotoją iš metalo griaužtais virtusios mašinos teko vaduoti ugniagesiams gelbėtojams – vyras skubiai išgabentas į Kauno klinikas.

Nelaimė įvyko popietę

Eismo įvykis įvyko po 13 valandos. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Taučiūnų kaimo ribose, kelyje „Via Baltica“ susidūrė automobiliai, yra nukentėjusių ir prispaustų žmonių. 

Buvo pranešta, kad iš viso į avariją pateko trys transporto priemonės, kelyje darosi didžiulės transporto spūstys.

Į nelaimės vietą buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai iš Šėtos ir Kėdainių, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Teko vaduoti

Į nelaimės vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad viename iš automobilių yra prispaustas vairuotojas. Vyras buvo sąmoningas. Ugniagesiai gelbėtojai jį išvadavo ir perdavė medikams. Šie nukentėjusįjį nedelsiant išgabeno į Kauno klinikas. 

Kitų dviejų automobilių vairuotojai stipriau nenukentėjo, vykti į gydymo įstaigą jie atsisakė.

Trys automobiliai

Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad vyro vairuojamas visureigis „Toyota“, važiuodamas nuo Kauno pusės Panevėžio link, stabdė ir ruošėsi sukti į šalia, kairėje kelio pusėje esančią poilsio aikštelę. 

Tuomet į visureigio galą rėžėsi kito vyro vairuojamas automobilis „Volkswagen Passat“. 

Nuo smūgio visureigis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir ten susidūrė su taip pat dar vieno vyro vairuojamu automobiliu „Opel“. 

Būtent „Opeliui“ ir kliuvo didžiausias smūgis. Jo viduje ir buvo įkalintas vairuotojas.

Nesutarė dėl kaltės

Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad vyro vairuojamas visureigis „Toyota“, važiuodamas nuo Kauno pusės Panevėžio link, stabdė ir ruošėsi sukti į šalia, kairėje kelio pusėje esančią poilsio aikštelę.

aut.past.

Įvykio vietoje visureigio „Toyota“ ir „Volkswagen Passat“ vairuotojai nesutarė dėl kurio kaltės įvyko eismo įvykis. 

Visureigio vairuotojas aiškino, kad jis ketino sukti, o pasato vairuotojas tiesiog jo nepastebėjo, nespėjo laiku sustabdyti ir rėžėsi į galą. Tuo metu „passato“ vairuotojas sakė, kad jis neturėjo kur dėtis, nes visureigis ėmė labai staigiai ir netikėtai stabdyti. 

Vyras sakė dar bandęs išvengti susidūrimo, sukęs vairą dešinėn, tačiau avarijos išvengti nepavyko.

Visų automobilių vairuotojai buvo blaivūs. 

Eismo įvykio aplinkybes ir kaltininką aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

2 Komentarai

  • Įvaziavai į galą-kaltas.Neivertinai situacijos ir galimybių ir distancijos.

  • Nereikia knisti proto pareigunams

    Atimt is senio teises, sukele eismo ivyki, del kurio kaltes net trys automobiliai sulamdyti, aciu Dievui, be didesniu auku. Negalima sukti i kaire, tai negalima, kam vaziuoti ir staigiai dejus per stabdzius meginti sukti is vis kur yra draudziama, tuo labiau – kai aiskiai matosi, kad priekyje yra ivaziavimas? Kaip ir sakiau – atimti teise vairuoti be galimybes susigrazinti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video