Vejos priežiūros revoliucija: pristatome robotą vejapjovę Ecovacs Goat

 Vejos priežiūros revoliucija: pristatome robotą vejapjovę Ecovacs Goat

Namų priežiūros srityje vejos priežiūra visuomet buvo daug laiko reikalaujanti užduotis, kuriai dažnai reikėdavo valandų valandas dirbti rankomis arba naudoti nepatogią ir triukšmingą techniką. Tačiau dėl išmaniųjų technologijų atsiradimo vejos priežiūros sritis labai keičiasi. Šioje srityje pirmauja novatoriška Ecovacs Goat robotas vejapjovė, kuri žada pakeisti mūsų požiūrį į vejos priežiūrą.

Naujos vejos priežiūros eros pradžia

Ecovacs Goat – tai ne tik dar viena vejapjovė, tai – vejos priežiūros paradigmos pokytis. Šis robotas vejapjovė sujungia pažangias technologijas ir patogias naudoti funkcijas, todėl jis keičia namų savininkų ir sodininkystės entuziastų požiūrį. GOAT išsiskiria tuo, kad jo ribos nustatomos be laidų, todėl naudotojai gali apibrėžti pjovimo zonas be fizinių barjerų ar sudėtingų konfigūracijų.

Naujai apibrėžtas tikslumas ir efektyvumas

Ecovacs Goat funkcionalumo pagrindas – „TrueMapping Multi-fusion“ vietos nustatymo technologija. Ši pažangiausia funkcija užtikrina tikslų padėties nustatymą ir navigaciją, todėl vejapjovė gali kruopščiai padengti kiekvieną jūsų vejos centimetrą. Skirtingai nuo tradicinių vejapjovių, kurios dažnai praleidžia vietas arba reikalauja daugkartinių važiavimų, GOAT G1 loginiai pjovimo modeliai užtikrina efektyvų ir kruopštų pjovimą net ir sudėtingo išplanavimo soduose.

Įveikti kliūtis pasitelkiant pažangią technologiją

Vienas didžiausių iššūkių automatinio vejos pjovimo srityje – įveikti kliūtis, t. y. sodo baldus, medžius ar nelygų reljefą. Ecovacs GOAT šį iššūkį įveikia naudodamas AIVI 3D kliūčių išvengimo technologiją. Ši sistema leidžia vejapjovei aptikti ir apvažiuoti kliūtis, taip užtikrinant nepertraukiamą darbą ir išvengiant vejapjovės bei jūsų sodo elementų sugadinimo.

Didelių ir įvairių vejų priežiūra

Šis robotas gali dirbti dideliuose plotuose, iki 1600㎡, todėl tai idealus sprendimas įvairiems objektams – nuo kuklių priemiesčio vejų iki didelių valdų. Ši galimybė užtikrina, kad nepriklausomai nuo jūsų lauko erdvės dydžio, Evocacs Goat gali lengvai ją prižiūrėti, atlaisvindamas jūsų laiką kitoms veikloms.

Sauga ir saugumas: Svarbiausias prioritetas

Pripažįstant saugos ir saugumo svarbą, GOAT turi 150° regėjimo kampo akies kamerą ir skrydžio laiko jutiklį (ToF). Šios funkcijos pagerina vejapjovės gebėjimą aptikti ir išvengti galimų pavojų, užtikrinant saugų darbą šalia vaikų, naminių gyvūnų ir vertingų sodo elementų. Be to, funkcija „Smart Garden Keeper“ (išmanusis sodo prižiūrėtojas) suteikia papildomą saugumo lygį, nes sodo stebėjimui naudojamos dvigubos regėjimo kameros, todėl vejapjovė veiksmingai tampa jūsų nuosavybės sargu.

Naudotojo duomenų saugumas: Įsipareigojimas

Šiais laikais, kai duomenų privatumas yra itin svarbus, Ecovacs Goat išsiskiria TÜV Rheinland duomenų apsaugos sertifikatu. Šis sertifikatas naudotojams užtikrina, kad jų duomenys tvarkomi itin kruopščiai ir saugiai, todėl GOAT G1 yra patikimas jūsų išmaniųjų namų ekosistemos palydovas.

Išvados

Trumpai tariant,  tai ne tik vejapjovė: tai neįtikėtinos pažangos išmaniųjų namų technologijų srityje įrodymas. Dėl savo tikslumo, efektyvumo, saugumo ir patogumo naudoti derinio ji yra neįkainojamas įrankis visiems, norintiems supaprastinti savo vejos priežiūros rutiną. Žengdami į erą, kai išmaniosios technologijos vis dažniau tampa mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, GOAT G1 yra inovacijų švyturys, rodantis kelią vejos priežiūros evoliucijoje.

1 Komentaras

  • Dulkių siurblys-robtas po lygias grindis pavažinėjęs užsilenkė ir garantinis remontas rankas nusiplovė sakydamas,kad kėdžių perdaug kambary stovi.O čia gazonas ir dar žolę pjauti reikia…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video