V. Baltraitienė – viena iš nepopuliariausių Lietuvos politikų

 V. Baltraitienė – viena iš nepopuliariausių Lietuvos politikų

Kėdainiuose nepriklausomo kandidato Dariaus Kaminsko įveikta ir į Seimą nepatekusi darbietė Virginija Baltraitienė tapo viena iš nepalankiausiai vertinamų Lietuvos politikų.

Tai rodo dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausa. Šios apklausos duomenys skelbia, kad nepalankiai V. Baltraitienę vertina net 45,1 proc. Lietuvos gyventojų.

Apklausos rezultatai atskleidžia ir tai, kad šios politikės populiarumas žaibiškai sminga žemyn. Bemaž per mėnesį jos populiarumas krito 6,5 proc. (nuo 38,6 proc. iki 45,1 proc.).

Politikų populiarumo lentelėje V. Baltraitienė – tik šešta nuo galo. Nepalankiau už ją vertinami tik šie politikai: Š. Birutis, V. Tomaševskis, L. Graužinienė, A. Pitrėnienė ir J. Varkala.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video