Užlopė tiltus bei pastatė laikinus kelio ženklus

 Užlopė tiltus bei pastatė laikinus kelio ženklus

Kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva kelininkai užlopė didesnes duobes. Jos buvo atsiradusios ir ant tilto, ir netoli jo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į Kėdainių miesto ir rajono gatves išvykę kelininkai pasirūpino laikinomis saugumo priemonėmis – užpylė ant tiltų ir netoli jų atsivėrusias duobes asfaltbetonio danga, nebeliko po žiemos atsivėrusių duobių. Atliktas ir kitas darbas – pastatyti laikini apylankos kelio ženklai dėl susidariusios ypatingos situacijos su Kėdainių tiltais.

Skundėsi dėl duobių

Socialiuose tinkluose jau keletą savaičių netilo skundai dėl ant Kėdainių mieste esančių tiltų pasirodžiusių duobių.

Žmonės viešino kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai ant tilto per Dotnuvėlės upę atsiradusias duobes.

Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Kiaurymės asfaltbetonio dangoje atsirado po žiemos. Panašių ar menkesnių kelio dangos defektų atsirado ir ant kitų tiltų.

Štai kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva kelininkai irgi užlopė didesnes duobes. Jos buvo atsiradusios ir ant tilto, ir netoli jo.

Bendrovės „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos kelininkai šias duobes užtaisė. Tokie darbai vykdomi kiekvieną pavasarį bei kitu metų laiku reikalui esant.

Atliktas ir kitas ne mažiau svarbus darbas – transporto srautams sureguliuoti pastatyti laikini apylankos kelio ženklai dėl susidariusios ypatingos situacijos su Kėdainių tiltais.

Aut. past.

Pastatyti ženklai

Atliktas ir kitas ne mažiau svarbus darbas – transporto srautams sureguliuoti pastatyti laikini apylankos kelio ženklai dėl susidariusios ypatingos situacijos su Kėdainių tiltais.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad ženklai turėjo būti pastatyti iki kovo vidurio. Juos pagaminus, kelininkai šį darbą atliko nedelsdami.

Atliktas ir kitas darbas – transporto srautams sureguliuoti pastatyti laikini apylankos kelio ženklai dėl susidariusios ypatingos situacijos su Kėdainių tiltais./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Kilo keblumų

Priminsime skaitytojams, kad uždarius Vilainių ir Tilto gatvės tiltus kilo išties daug nepatogumų į Kėdainius atvykstantiems ir to nežinantiems žmonėms.

Todėl pagal patvirtintą schemą valstybinės reikšmės krašto kelyje Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva ir valstybinės reikšmės rajoniniame kelyje Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai (Jonavos ir Labūnavos gatvėse, ties Pelėdnagių žiedine sankryža) įrengti 5 papildomi kelio ženklai, informuojantys apie uždarytus tiltus ir apylankas.

6 Komentarai

  • Apgailetini tokie darbai, ten ne tik palopyti reik, bet ir nufrezuot gumbus susidariusius. Bet turbut niekam neidomu, jog ne tik pabrango susisiekimas su kedainiais, bet ir masina lauzai kas kart bandydamas juos pasiekt

  • Neisrinktas delutatas-jam viskas blogai

  • Jo toli kelių direkcija(kaip į kelnes prišike),nei žodžio apie tilto g. tiltą.Jau 2 mėn.-nesimato,kad kasnors kasnors dirbtų.Nu į (… …. ryski karabl)-lietuvos kelių direkcija su savo direktorium.

  • Kokia valdzia tokie tiltai

  • Kokia valdzia tokie tiltai, griuvo ir grius dar 4 metus

  • Užlopė duobes prie tilto?!! Juos pačius jau reik lopyt. Man įdomu, kas nors priima jų atliktą darbą? Nes kiek teko matyti, kaip jie “ tvarko“ duobes, tai ir juokas ima ir graudu daros. Išpylus asfalto iš maišelio, su koja pralyginti ir patrypti neužtenka. Va taip dirba mūsų KELININKAI.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video