Tvarkomi „ūkininkų“ keliai

 Tvarkomi „ūkininkų“ keliai

Daugelį metų buvę apleisti kai kurie rajono keliai, kuriuos žmonės praminė „ūkininkų“ keliais arba „betonke“, pagaliau sulaukė miesto seniūnijos dėmesio.

„Pradėjome tvarkyti tuos kelius, kuriais važinėja ūkininkų technika. Jau sutvarkėme kelią ties Keleriškių kaimu, toliau darbai vyko kelyje link Lipliūnų. Nuo Lipliūnų buvo tvarkomas kelias link buvusio aerodromo. Nuo ten tvarkėme kelią iki pat išvažiavimo link Babėnų, link miesto pusės. Buvo nustumdytos pakelėse susikaupusios žemės, kurių buvo labai daug. Taip pat užtaisėme ir duobes. Žinoma, teko ir krūmus išpjauti, nes kai kuriose vietose vos viena lengvoji mašina galėjo pravažiuoti. Daugiausia tai buvo keliai, vadinami „betonke“, – darbus vardijo miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Pasak miesto seniūno, nors šiais keliais važiuojama retai, tačiau tai yra keliai, ir juos tvarkyti buvo būtina.

„Jei yra kelias – tai jis turi būti pravažiuojamas. Anksčiau gaudavome skundų dėl šių kelių. Ir visiškai suprantame žmones, nes kai kuriose vietose ir pravažiuoti buvo neįmanoma, tai kokie čia keliai? O juk artėja laikas kai pajudės ūkininkų technika ir jie veš derlių. Dabar galės važiuoti ir saugiau, ir patogiau. Be to yra žmonių, kurie ir lengvaisiais automobiliais ten važiuoja, tiesiog trumpindami kelią. Tad visiems bus tik patogiau“, – paaiškino V. Tamulis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video