TOP 8 blakstienų tušai, efektingai paryškinantys blakstienas

 TOP 8 blakstienų tušai, efektingai paryškinantys blakstienas

Piqsels.com nuotr.

Ne veltui sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Tad nuo seniausių laikų moterys stengėsi, kad jų akys taptų itin išraiškingos ir traukiančios dėmesį. Ir jei, keičiantis laikams, keitėsi ir grožio standartai, vis dėlto akys ir tamsios, tankios ir ilgos blakstienos visada būdavo vienas svarbiausių moters grožio elementų.

Išraiškingoms akims svarbiausias blakstienų tušas

Deja, ne kiekviena moteris gali pasigirti natūraliai tankiomis ir išraiškingomis blakstienomis, tad čia į pagalbą atskuba blakstienų tušas.Tačiau kokį rinktis? Nuo to, kokį blakstienų tušą naudosite, priklauso ir tai, kokį rezultatą gausite. Vieni suteikia apimties, kiti suteikia ilgio, dar kiti padeda ir pamaitinti blakstienas reikalingomis medžiagomis, skatina augimą. Vieni yra lengvai nusivalantys, kiti – atspariausi net ir maudynėms ar ilgai nakčiai šokių salėje.

Koks gi  yra geriausias blakstienų tušas? Kaip ir visa kosmetika, kuri tiesiogiai kontaktuoja su mūsų oda, o ypač ta, kuri yra naudojama arti akių, turi būti kokybiška.

Kosmetikos pasirinkimas yra itin didelis, todėl patogiausia, kai viską, ko reikia, galima rasti vienoje vietoje. Internetinėje kosmetikos parduotuvėje makeup.lt tikrai rasite sau geriausias priemones, kurios atitiks jūsų kokybės reikalavimus ir finansines galimybes. Norite geriausių ir garsiausių firmų kosmetikos? O gal turite mėgstamą akių pieštuką, kuris kainuoja vos kelis eurus?

Nuo šiol jums nebereikės gaišti laiko vaikštant po skirtingas parduotuves ieškant to, ko reikia būtent jums. Makeup.lt savo pirkinių krepšelį ras kiekviena moteris.

Koks blakstienų tušas geriausias jautrioms akims?

Blakstienų tušas https://makeup.lt/categorys/23466/ gali atrodyti lengvas pirkinys tiems, kurie neturi jokių alergijų. Tačiau tie,  kurių akys jautrios, gali išbandyti ne vieną blakstienų tušą ir vis nusivilti. Mažiausiai,  ko norime, tai ašarojančių, paraudusių akių.

Tad koks yra geriausias blakstienų tušas jautrioms akims?

Norinčioms apimties ir ilgio suteikiančio nebrangaus blakstienų tušo tinkamas variantas – Delia Glamour blakstienų tušas jautrioms akims, kuris kainuoja vos kelis eurus. Ir nors šis blakstienų tušas nėra atsparus vandeniui, jis puikiai pariečia blakstienas, suteikdamas joms ilgio  ir tankumo. O svarbiausia, jokių ašarojančių akių – šis lenkų gamybos produktas sukurtas žmonėms, kurie vargsta su akių jautrumu.

Norintiems  aukštesnės kokybės klasės galima rinktis Make Up Factory blakstienų tušą jautrioms akims. Vokiškas blakstienų tušas yra be parabenų ir kvapiųjų medžiagų, jis tinka jautrioms akims ir tiems, kurie dėvi kontaktinius lęšius.

Dar vienas jautrių akių savininkėms tinkamas aukštos klasės blakstienų tušas – Make Up For Ever dvipusis blakstienų tušas. Nepaisant to, kad jis nėra atsparus vandeniui, speciali jo formulė užtikrina 24 valandas trunkantį atsparumą. Dvigubas blakstienų tušas leidžia išgauti maksimalų blakstienų  apimties, ilgio ir tankio efektą. Nors šio blakstienų tušo kaina yra didesnė, tačiau jis neabejotinai vertas dėmesio –patikrintas dermatologų ir oftalmologų, todėl galite būti tikri, kad jis nesukels nepageidaujamų šalutinių reakcijų, jei jūsų akys jautrios.

Geriausias blakstienų tušas norinčioms tobulo žvilgsnio

Blakstienų tušo savybės apima ne tik sugebėjimą tankinti ir ilginti blakstienas. Labai svarbu, kad jis nesulipdytų blakstienų, išdžiūvęs netrupėtų, neapsunkintų, lengvai nusivalytų makiažo valikliu, tačiau nenubėgtų dienos eigoje. Ne ką mažiau svarbi ir tušo spalva – nors populiariausias yra juodas blakstienų tušas, pastaruoju metu  populiarėja ir kitokios spalvos.

Štai suomių gamybos Lumene Nordic Noir Birch blakstienų tušas siūlo juodžiausią iš juodų atspalvių. Šis blakstienų tušas yra prisotintas  natūraliais suomiškais beržų anglies suodžiais, tad jo spalva yra gili juoda, o kitos šio tušo savybės užtikrina gilią, sodrią spalvą, ilgį ir apimtį visą dieną.

Pastaruoju metu populiarėjanti tamsiai ruda blakstienų tušo spalva norinčioms natūralaus įvaizdžio. Yves Saint Laurent rudos spalvos  blakstienų tušas – įnoringoms, aukštos kokybės ir žinomo vardo kosmetikos naudotojoms. Jis užtikrina 2 kartus didesnę blakstienų apimtį, 24 valandų išsilaikymą, praturtintas naudingomis medžiagomis, kurios skatina jūsų blakstienų augimą ir stiprėjimą.

Kiek pigesnis – šveicarų gamybos Malava blakstienų tušas. Jo sudėtyje yra natūralių šilko baltymų, kurie suteikia blakstienoms nepalyginamą tūrį ir storį, nepaliekant jų sunkių. Be to, šis tušas padeda drėkinti blakstienas ir paakių odą. Specialus riestas šepetėlis užtikrina, kad blakstienos nesulips ir ant jų nebus blakstienų tušo gumuliukų.

Norintys ekstremalių spalvų gali išmėginti Makeup Revolution dvipusius blakstienų tušus, kurie gali pasiūlyti raudoną ir žalią spalvą viename buteliuke.Kai kada norisi ryškesnio žvilgsnio ir išraiškingų, žaismingų akių. Jums nereikės pirkti kelių skirtingų gamintojų blakstienų tušų – kadangi spalvoti tušai naudojami rečiau, jums puikiai pasitarnaus dvigubos talpos blakstienų tušas, leidžiantis su vienu produktu išgauti visiškai skirtingus įvaizdžius.

Vienas geriausių apimčiai ir ilgiui padidinti naudojamų Lancome Lash Idole Mascara blakstienų tušų jau yra sulaukęs daugybės naudotojų įvertinimo. Baltosios arbatos ekstraktu praturtintas blakstienų tušas pakelia, užriečia, ilgina ir tankina. Toks blakstienų tušas yra tiesiog būtinas kiekvienos moters kosmetinėje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video