„Taškas“ minėjo 23-iąjį gimtadienį, o Kėdainių AA judėjimas – 28-ąjį

 „Taškas“ minėjo 23-iąjį gimtadienį, o Kėdainių AA judėjimas – 28-ąjį

Grupės nariai šiemet rinkosi savo patalpose, esančiose Radvilų g. 4-3. Čia buvo kviečiami grupės įkūrėjai, senbuviai, AA nariai, ir jų artimieji/ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose anoniminių alkoholikų (AA) judėjimas švenčia 28-erių metų sukaktį. Būtent tiek metų mūsų krašte žmonės susibūrė tam, kad eitų sveikimo ir blaivybės keliu. Praėjusį sekmadienį Kėdainiuose įkurta AA grupė „Taškas“ minėjo 23-ejų metų gimtadienį. Po pandeminio laikotarpio įvyko pirmasis atviras susirinkimas.

Mini kasmet

„Taško“ gimtadienis minimas kasmet. Tiesa, praėjusiais metais dėl ribojimų gimtadienis paminėtas tyliai, mat dėl pandemijos buvo nuspręsta nešaukti didelio visuotinio susirinkimo.

Grupės nariai šiemet rinkosi savo patalpose, esančiose Radvilų g. 4-3. Čia buvo kviečiami grupės įkūrėjai, senbuviai, AA nariai, ir jų artimieji. Maloniai buvo kviečiami svečiai, žiniasklaidos atstovai ir visi besidomintys anoniminių alkoholikų veikla – įvyko atviras susirinkimas.

Žmogaus apsisprendimas

Kėdainiuose pagalbos ranką paklydusiems ar paslydusiems gyvenimo kelyje tiesianti AA grupė „Taškas“ kviečia blaivybės keliu norinčius eiti kraštiečius jungtis į bičiulių ratą. Jokios prievartos nėra – viskas vyksta pačio žmogaus apsisprendimu. AA grupių tikslas yra vienas ir tas pats – padėti išbristi iš alkoholio liūno, padėti žmonėms, kenčiantiems nuo besaikio alkoholio vartojimo.

Grupės įkurtos sveikti patiems ir padėti sveikti kitiems, todėl Kėdainių AA nariai drąsina kitus, jaunus ir vyresnius žmones, kurie jaučia, kad turi problemų, drąsiai kreiptis ir spręsti jas su bendraminčių pagalba.

Kaip šeima

Kiekvieną naują narį AA nariai priima kaip į šeimą. Čia niekas iš nieko nesijuokia, nesityčioja, o stengiasi suprasti, užjausti ir padėti. Visi čia yra lygūs ir vienodi, nėra aukštesnių, stipresnių, galingesnių.

Viskas vyksta lygybės, draugiškumo, geranoriškumo principais. Grupių veiklose dalyvauja ir pagyvenę, ir jauni asmenys, vyrai ir moterys.

6 Komentarai

  • Gloria,Deo gratias!Tiek metų blaškiausi po krūmus ir pagriovius ,nes adreso nežinojau.Dabar jau matau.Tik kažin ar ten spėsiu išdžiūti tiek metų lyriškai mirkęs spiritus sanctus…

  • Kai blaškitis girtam po miesta, ar krumosė“pogulio“surast,tai nekas nemato,o ateit pas Anonimus-tai geda,nes visi žinos,kad alkoholikas.Ačiu AA už mano blaivybė.

    • Didele pagarba AA Dariui kuria trauke mus is liuno. Tepadeda jum Dievas atlygina

    • jei neįkerti tekste žodžių,kad adresą tik dabar pamatė.Būk atidesnis arba nepraleisk progos patylėti.

  • A y many gali užkaduoty ar gal net gyriau perkaduoti yš KGB?

  • kad gerbiu tuos save nugalėjusius ir sugebėjusius nuspaust stabdžius.Ir netikiu tiems ,kurie jau kažkam dėkodami mėgina pašiept silpnesnius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video