Sviliuose medis užvertė kelią: gyventojai baiminasi didesnės nelaimės

 Sviliuose medis užvertė kelią: gyventojai baiminasi didesnės nelaimės

Beržų gatvėje ant kelio nuvirto didžiulis medis. Pranešėjas patikslino, kad sužalotų žmonių nėra, tačiau medis visiškai užtvėrė eismą keliu Gėluva–Jankūnai–Juodkaimiai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai buvo kviečiami į Svilių kaimą – pūstelėjus smarkesniam vėjo gūsiui, čia ant kelio nuvirto ir eismą užtvėrė didžiulis beržas. Laimei, šį kartą griūvantis medis nieko nesužeidė, tačiau gyventojai baiminasi dar didesnės nelaimės, mat čia pat stovi ir dar keli „vos gyvi“ medžiai.

Ugniagesius iškvietė vietinis gyventojas

17 val. 45 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Josvainių seniūnijos Svilių kaimo Beržų gatvėje ant kelio nuvirto didžiulis medis. Pranešėjas patikslino, kad sužalotų žmonių nėra, tačiau medis visiškai užtvėrė eismą keliu Gėluva–Jankūnai–Juodkaimiai.

Į nurodytą vietą pasiųsta Josvainių ugniagesių komanda.

Atvykę jie nuvirtusį beržą supjaustė ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies.

Tuo metu ugniagesius iškvietęs asmuo pasakojo, kad iki nelaimės čia – tik vienas žingsnis, mat šalia stovi ir dar keli didžiuliai medžiai, kurie bet kada gali virsti.

„Šalia to nuvirtusio medžio yra mano uošvių sodyba. Bėda ta, kad ten auga ir daugiau medžių, kurie, švelniai tariant, yra patrešę ir bet kada gali gultis ant žemės“, – nerimavo vyras.

Seni medžiai tapo tikra problema

Tai, kad problema yra, patvirtino ir kaimo seniūnaitė Jovita Smelevičienė. Įvykio vietoje moteris sakė, kad būtina pašalinti visus čia augančius medžius.

Tai, kad problema yra, patvirtino ir kaimo seniūnaitė Jovita Smelevičienė. Įvykio vietoje moteris sakė, kad būtina pašalinti visus čia augančius medžius.

Aut. past.

„Čia auga vos keli medžiai. Be to beržo, yra kelios liepos, bet jos irgi vos laikosi. Mes kreipėmės, kad medžius pašalintų, nes jie pavojingi. Sakė, kad derinama kažkas su elektros tinklais.

Bet jei ant žmonių jie užgrius, ar ant mašinų? O dar elektros laidai šalia. Tikra bėda tie medžiai mums“, – dėstė J. Smelevičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video