Šventinę dieną – smūgis nepilnametei ir mirtinas girtumas

 Šventinę dieną – smūgis nepilnametei ir mirtinas girtumas

Po 17 valandos vakaro Kėdainiuose, Gedimino ir J. Basanavičiaus gatvėse automobilį „Toyota“ vairavo neblaivus 41-erių metų vyras. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,15 promilės.

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ne visi kraštiečiai paminėjo santūriai ir kultūringai – Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams darbo buvo užtektinai. Išskirtiniai šios dienos įvykiai – vairuotojui nustatytas mirtinas girtumas bei sodyboje įvykęs konfliktas, kurio metu panaudotas fizinis ir psichologinis smurtas prieš nepilnametę.

Sulaikė du girtus vairuotojus

Policija skelbia, kad šventinę dieną buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

Po 17 valandos vakaro Kėdainiuose, Gedimino ir J. Basanavičiaus gatvėse automobilį „Toyota“ vairavo neblaivus 41-erių metų vyras. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,15 promilės.

Po 22 valandos Gudžiūnų miestelyje automobilį BMW vairavo neblaivus 42-ejų metų vyras. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 4,77 promilės.

Abiejų vairuotojų laukia teismas

Ir nors mokslinėje medicinos literatūroje 4–4,5 promilės įvardijama kaip mirtina dozė žmogui, tačiau šiam piliečiui medikų pagalbos neprireikė.

Išskirtiniai šios dienos įvykiai – vairuotojui nustatytas mirtinas girtumas bei sodyboje įvykęs konfliktas, kurio metu panaudotas fizinis ir psichologinis smurtas prieš nepilnametę.

Aut. past.

Abiejų vyrų vairuoti automobiliai uždaryti į policijos saugomų automobilių aikštelę. Vyrai nuvežti į areštinę.

Jų laukia teismas. Už tokius veiksmus jiems gresia netekti teisės vairuoti keletui metų, taip pat bus paskirta piniginė bauda, gali būti konfiskuotas automobilis ar net paskirta arešto bausmė.

Nepilnametei grasino daiktu, panašiu į pistoletą

Policija taip pat informavo, jog penktadienį, apie 8 valandą ryto, šalia miesto esančioje sodyboje kilus konfliktui, 18 metų jaunuolis trenkė į veidą septyniolikmetei merginai bei grasino jai daiktu, panašiu į pistoletą.

Įtariamasis ieškomas. Dėl grasinimo nužudyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

2 Komentarai

  • Su kacapais samane geriau ir pripuciau 4virs promiles

  • Na esu priputęs 6 promiles,išgėrus ,,ant šviežių mielių“skardinę 5′ alaus,o praėjus 20 min.pakartotinai pučiant jau buvo tik 0,45 promilės.Išvada ,kad reikia ,,pusti“ ne vieną kartą ir į ne vieną alkotesterį…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video