Svarbi žinia rinkėjams: neįkliūkite į sukčių pinkles!

 Svarbi žinia rinkėjams: neįkliūkite į sukčių pinkles!

VRK nuotr.

Sukčiai nuolat siuntinėja apgaulingas SMS žinutes, apsimeta valstybinių institucijų atstovais, feisbuke perka reklamas, kuriomis ragina žmones investuoti į netikras platformas ir pan. O dabar, artėjant rinkimams, gyventojai gauna žinutes su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.

Vyriausioji rinkimų komisija informuoja, kad rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su jokiomis nuorodomis ar kvietimu pasirašyti už rinkimuose kandidatuojančius asmenis.

„Jei gavote įtartiną žinutę, IŠTRINKITE JĄ nedelsiant.

Jeigu norite pasirašyti už patinkantį kandidatą, galite tai padaryti saugiame Vyriausiosios rinkimų komisijos administruojame elektroninių paslaugų portale www.rinkejopuslapis.lt“, – praneša VRK.

Būkite budrūs, saugokite savo asmens duomenis ir pasidalinkite šia informacija su draugais bei artimaisiais!

1 Komentaras

  • Sakau žvilgtelėsiu ką rašo Izvestijos apie planingą ukrainiečių atsitraukimą.Jierunda,aišku,bet toliau bevartant,matau kažką tai apie Vilnių.Ogi ten žinia,kad Vilniuje ėmė staigiai turtėti žmonės,Atseit Maskas paskytrė kokius ten galingus pinigus ir jie loterijos ar dar kitokiu būdu patenka žmonėms.Taigi po kiek laiko matau raudoną skambutį,kad,atseit man yra atsiųsta žinutė.Visa tai garantuotai maustymas ,o iš užkibusių vėliau matyt išpešama jiems reikalinga informacija apie bankines sąskaitas ir jų numerius.Taigi,jei jau netyčia užpulsite ant russkų žinių,tai būkite atsargūs ir neužkibkite.Ten per dieną ir nagų grybeį,ir vėžį išgydo.Tik užsiimkit…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video