Šv. Velykų išvakarėse šeimos susipliekė iki kraujo

 Šv. Velykų išvakarėse šeimos susipliekė iki kraujo

Atvykę medikai skubiai pagalbą suteikė dviratį vedusiam vietos gyventojui. Vyrui buvo prakirsta akis, jis skundėsi skausmais. Suteikus pagalbą žmogus į gydymo įstaigą vykti atsisakė./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šv. Velykų išvakarėse į Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Galulaukių kaimą skubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. Buvo pranešta, kad gatvėje užpultas vyras. Ir tik vėliau paaiškėjo, kad šventinę dieną įvyko jau keletą mėnesių besitęsiančio kaimynų konflikto kulminacija.

Pranešė, kad sumuštas vyriškis

Po 16 valandos Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Galulaukių kaimo vienoje gatvėje keletas žmonių užpuolė ir sumušė 36-erių metų vietos gyventoją.

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvykę medikai skubiai pagalbą suteikė dviratį vedusiam vietos gyventojui. Vyrui buvo prakirsta akis, jis skundėsi skausmais. Suteikus pagalbą žmogus į gydymo įstaigą vykti atsisakė.

Aiškinantis aplinkybes paaiškėjo, kad konfliktas kilo tarp kaimynų. Žmonės pasakojo, kad į darbą buvo paleistos ne tik rankos, bet į galvą trinktelėta net ir dviračio pompa./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Paaiškėjo, kad įvyko kaimynų konfliktas

Aiškinantis įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad įvyko konfliktas tarp kaimynų, tad medikai nuvyko padėti ir kitai konflikto pusei.

Sodyboje buvo keli vyrai ir moteris, kurie paaiškino, kad konfliktą sukėlė ne jie, o nukentėjusiuoju prisistatęs žmogus.

Žmonės pasakojo, kad į darbą buvo paleistos ne tik rankos, bet į galvą trinktelėta net ir dviračio pompa.

Kas iš tiesų kaltas, o kas ne, liko aiškintis policijos pareigūnai.

Paaiškėjo, kad kaimynai konfliktuoja jau seniai, o viskas prasidėjo nuo prieš keletą mėnesių įvykusio eismo įvykio, kurio metu Galulaukių kaime automobilis nuvažiavo nuo kelio. Tuomet vieni kaimynai kitiems iškvietė policiją. Šis įvykis ir iškasė karo kirvį tarp šeimų.

4 Komentarai

  • Bomžų kovas transliuojat

    • Skaitomumas. Populiariausi. Jau tas pacias istransliavo delfis lrytas ir net lrt koncervu portalioks 😀

  • Tikri krikscionys

  • Romeo ir Džuljeta,todėl jie ardosi kaip Montekiai su Kapulečiais?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video