Sunerimo dėl kaimyno sveikatos: ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas

 Sunerimo dėl kaimyno sveikatos: ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas

Akademijos miestelio Stoties g. 11-ojo daugiabučio namo gyventojai sunerimo dėl savo kaimyno sveikatos ir iškvietė specialiąsias tarnybas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone pilietiški daugiabučio namo gyventojai gelbėjo savo kaimyną – šiam keletą dienų nepasirodžius laiptinėje šie ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas. Laimei, šį kartą istorija baigėsi laimingai, tačiau pareigūnai primena, kad kaimynams derėtų sutarti, kalbėtis, o vyresni ar ligoti žmonės turėtų kaimynams netgi patikėti raktą nuo savo buto durų.

Pasigedo kaimyno

Rugpjūčio 19 dienos vakarą, 19 val. 35 min., Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė vyriškio pagalbos skambutis.

Pranešta, kad Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Akademijos miestelyje, Stoties g. 11-ajame daugiabučiame name apie savaitę laiko nematė kaimyno, jis neatidaro durų.

Pranešėjas informavo, kad kambario viduje skamba telefonas, reikalinga pagalba patekti į vidų.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Pareigūnų nuomone, būtų labai gerai, kad vieniši žmonės, turintys įvairių negalių, ar sunkiomis ligomis sergantys gyventojai galėtų netoli gyvenantiems giminaičiams ar kaimynams patikėti savo namo ar buto raktus, tuomet ugniagesiams netektų laužti durų.

Aut. past.

Lipo per langą

Suvažiavus tarnyboms paaiškėjo, kad dingusio kaimyno durys išties užrakintos.

Pareigūnai pastebėjo, jog praviras kambario langas, tad ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamosiomis kopėčiomis per pravirą langą pateko į vidų, atidarė duris ir įleido policijos pareigūnus ir medikus.

Kambaryje buvo rastas pusamžis vyras. Jis perduotas medikams, kurie jam suteikė pagalbą. Į ligoninę vyro vežti neprireikė.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams ar savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams, medikams ir policijos pareigūnams dažnai tenka skubėti į pagalbą vienišiems senoliams, įvairių negalių turintiems, ligotiems ar tiesiog vienišiems asmenims.

Statistiškai per metus Kėdainių miesto ir rajono ugniagesiai per pusšimtį kartų talkina medikams, kad šie galėtų patekti į butus ar namus, kuriuose žmonėms reikalinga pagalba.

Pareigūnų nuomone, būtų labai gerai, kad vieniši žmonės, turintys įvairių negalių, ar sunkiomis ligomis sergantys gyventojai galėtų netoli gyvenantiems giminaičiams ar kaimynams patikėti savo namo ar buto raktus, mat tuomet ugniagesiams netektų laužti durų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video