Sulaikyti narkotikų turėję jauni kėdainiečiai

 Sulaikyti narkotikų turėję jauni kėdainiečiai

Jaunuoliai policijos pareigūnams iki šiol nebuvo žinomi./Policijos nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Antradienio vakarą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė keturis jaunuolius, kurie, kaip įtariama, su savimi turėjo narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Sausio 25 d. apie 22.10 val. Kaune, A. ir J. Gravrogkų g., Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo įtartinai važinėjantį automobilį „BMW 530D“, vairuojamą jauno vyro (2002 m.). Su kėdainiečiu važiavo dar vienas Kėdainių miesto gyventojas (2002 m.) bei du kauniečiai (2004 m. ir 2003 m.).

Pareigūnams pradėjus kalbinti jaunuolius, jie taip ir nepaaiškino, kodėl važinėjasi pirmyn atgal, ką veikia šiame rajone. Kadangi jaunuoliai atrodė sutrikę ir išsigandę, o jų pasakojimų versijos išsiskyrė – atlikta dalinė automobilio vairuotojo ir keleivių apžiūra.

Apžiūros metu vienoje kauniečio (2003 m.) dėvimos striukės vidinėje kišenėje rasta metalinė dėžutė, kurioje aptiktos dvi plastikinės pakuotės. Vienoje – baltos spalvos milteliai, kitoje – neaiškios kilmės sintetiniai paketėliai su užrašu LSD.

Policijos nuotr.

Maža to, patikrinus automobilį, jame rasti dar du maišeliai, kuriuose buvo po 50 vnt. gelsvos spalvos galimai narkotinės kilmės tablečių.

Visi jaunuoliai buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Vėliau nepilnametis perduotas tėvams, o likę vaikinai – sulaikyti. Pastaruosius pristačius į policijos įstaigą ir dar kartą atlikus apžiūrą, policijos pareigūnai vieno iš jų apatiniuose rūbuose aptiko slepiamų, kaip įtariama, kanapių.

Jaunuoliai policijos pareigūnams iki šiol nebuvo žinomi.

Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

Policijos nuotr.

7 Komentarai

 • Nu armonaites -pirmyn gelbėti, juk jum čia nieko tokio😀

  • Debile skirk žolę ir kitus narkotikus o po to tik komentuok. Mažai pas Tave labai supratimo.

   • O tu debilas ir liksi nuo tos žolės

    • o tu ir toliau leisies buti apmyztu del alaus butelio

 • Ieskojo kambario su priziuretoju kur galima imest ratu

 • Bet tai kokiais debilais reikia bėti, kad vežiotis narkotikus ir dar su užrasu LSD….

 • Na ir vel keleta gaidziuku paciupo del 30 euru nedirbsiu bet kaleimo kamstis busiu buduliams pienas nenudziuves

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video