Statyk taupydamas – ne tik pinigus, bet ir laiką

 Statyk taupydamas – ne tik pinigus, bet ir laiką

„Regejaus“ padalinio vadovas Gedas Kvėglys sako, kad daugelis klientų yra nuolatiniai, grįžta patys ir rekomenduoja įmonę savo draugams ir kolegoms./Eglės Kuktienės nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Liaudies išmintis byloja, kad per gyvenimą žmogus turi pastatyti namą, pasodinti medį ir užauginti vaiką. Vaikų auginimas, be abejo, yra gyvenimo projektas, tačiau neretai panašaus masto projektu tampa ir namo statyba. Šį darbą dažnas lietuvis norėtų daryti pats, savo rankomis, tačiau pirmiausia reikia žinoti, kur ir ką susipirkti, kaip ir ką daryti. O tas važinėjimas ir prekių ieškojimas kartais gąsdina labiau, nei pats darbas namuose. Štai čia jums į pagalbą pasiruošęs ateiti statybinių medžiagų prekybos tinklas „Regejus“.

Pusmetį

Jau 24-us metus skaičiuojantis įmonių tinklas savo filialus turi Radviliškyje, Šiauliuose, Pakruojyje, o nuo praėjusių metų lapkričio – ir Kėdainiuose.

Netoliese policijos komisariato ilgus metus buvusias apleistas kareivines įmonė prikėlė naujam gyvenimui, suremontavo, išlaikydami autentiškus akcentus, pasirūpino ir tvarkinga parduotuvės aplinka.

„Tai šeimos verslas, ir mes esame orientuoti pirmiausia į darbą su klientu, su žmogumi, kuris savo rankomis statosi ar remontuojasi namus. Artimas bendravimas, nuoširdūs ir profesionalūs patarimai ir informacija klientui nuo A iki Ž yra tai, kuo mes gyvename“, – sako padalinio vadovas Gedas Kvėglys ir vedasi aprodyti parduotuvės lentynų.

„Galime pasiūlyti absoliučiai viską, kas tik susiję su statybomis, taip pat ir kiemo priežiūra. Nuo pat pirmosios statybų dienos iki pačios paskutinės – viską, ko reikės, rasite čia“, – tęsia pašnekovas.

„Regejaus“ padalinio vadovas Gedas Kvėglys su žmona Gerarda Kvėgliene./Eglės Kuktienės nuotr.

Rekomenduoja patiems ir patys

Įmonės klientai dažnai atkeliauja čia pagal rekomendacijas, o po to ir patys rekomenduoja „Regejų“ kitiems. Pusmetį Kėdainiuose veikiantis filialas jau turi nemažai naujų ir vis grįžtančių klientų.

„Jau turime naujų klientų, kurie atrado mūsų parduotuvę ir be galo tuo džiaugiasi. Kol buvo žiema, statybos darbai buvo apstoję, tačiau žiemos pabaigoje, pavasario pradžioje gyventojai ėmė ruoštis naujiems projektams – taip mus atrado nemažai kėdainiečių.

Tačiau kėdainiečiai nėra mūsų nauja auditorija – kol dar neturėjome čia filialo, nemažai jų atvykdavo į mūsų parduotuves kituose miestuose“, – sako įmonės atstovas.

Ko gero, jei jau kėdainiečiui negaila būdavo tokį kelio galą nuvažiuoti, reikia manyti, kad tikrai ne veltui.

„Kone visada pas mus apsilankę klientai vėliau grįžta patys ir rekomenduoja mus savo kolegoms ir draugams, o tai yra geriausias mūsų darbo įvertinimas ir visada labai pradžiugina“, – sako G. Kvėglys.

Jūsų klausimai – įmonės atsakymai

Galite paklausti – na, ir kas čia tokio, juk Kėdainiuose yra ne vienas itin didelis statybinių prekių prekybos tinklas, kuriame galima prisipirkti, ko tik širdis geidžia.

Tačiau pagalvokite, kiek kartų nuėję į tokį didelį prekybos centrą vertėtės per galvą, bandydami surasti reikalingas prekes? Kiek kartų stoviniavote prie lentynos, paskubomis internete ieškodamas atsakymo į tai, ar jums reikalinga prekė iš kairės ar iš dešinės? Kiek kartų bandėte pakalbinti konsultantą, kuriam už nugaros jau laukė dar trys klientai, vienas per kitą klausinėjantys apie savo reikalus?

„Regejus“ jums siūlo dažnu atveju patrauklesnes prekių kainas, savo laiką ir profesionalias žinias. Vadybininkai visada išsamiai ir nuosekliai konsultuoja, remdamiesi savo ilgamete patirtimi, žiniomis, kurias nuolat tobulina apmokymuose, seminaruose, parodose.

Išsamus pokalbis su specialistais užtikrina, kad jūs neprisipirksite nereikalingų dalykų, o prekių krepšelis bus sudėliotas pagal jūsų kišenę.

„Žmonės labai dažnai pagiria, kad bendravimas mūsų parduotuvėse viršija lūkesčius. Klientai drąsiai pas mus užsuka su įvairiais klausimais ir savo problemomis, kurių, statant ar remontuojant namus, išties kyla labai daug“, – sako G. Kvėglys.

Maža to, galimybė pirkti visas prekes vienoje parduotuvėje yra itin patogi – taip žymiai lengviau sekti savo išlaidas, sugaišite mažiau laiko, nes nereikės blaškytis po miestą ar net kelis miestus, ieškant vienos ar kitos prekės.

Filiale dirbantis vadybininkas Edvinas visada mielai pasiruošęs ne tik padėti išsirinkti geriausias prekes, tinkančias jums pagal kišenę, bet ir patarti įvairiais statybų metu iškylančiais klausimais./Eglės Kuktienės nuotr.

Laiką, kurį sugaištumėte kelyje, galite skirti konkrečiam darbui ir taip užtikrinti, kad namo statybos netaps dvidešimtmečio projektu. Ir galiausiai, perkant visas prekes iš vienos parduotuvės, jums bus pasiūlyta patrauklesnė jų kaina, nei rankiojantis po vieną didžiuosiuose prekybos centruose.

Visoms kišenėms

„Regejus“ bendradarbiauja su daugybe užsienio ir Lietuvos gamintojų, todėl pirkėjui gali pasiūlyti įvairių kainų rėžių prekes. Galima įsigyti ir ekonomiškų prekių, ir rasti itin prabangių, geriausių pasaulio gamintojų prekes.

„Atstovaujame tiek tarptautinėms kompanijoms, tokioms kaip „Peštan“, „Knauf“, „Sakret“, „Ruukki“, „Bauroc“, tiek lietuviškoms „ Stimelit“, „Arko“, „Baltijos polistirenas“ ir kitoms.

Ypatingai stiprius partnerius turime santechnikos srityje, galima ir mažmeninė, ir didmeninė prekyba. Santechnikos įrangą tiekiame ir „Kėdainių vandenims“, turime tokių diametrų ir dydžių vamzdžių, prie kurių įprastai žmogus per gyvenimą nei prisiliečia, nei apskritai juos mato“, – pasakojo įmonės padalinio vadovas ir pridūrė, kad „Regejus“, ko gero, vieninteliai Kėdainiuose yra vienų iš pačių kokybiškiausių vonios kambario įrangos gamintojų „Ravak“ atstovai.

Įmonė turi ne tik fizines parduotuves, bet ir internetinę prekybą. www.regejus.lt galite išsirinkti jums reikalingas prekes ir atvykti jas atsiimti į parduotuvę.

Aut. past.

Nuo A iki Ž

Aprodydamas parduotuvę G. Kvėglys pasakoja, kad ne visuose filialuose prekių gausa yra vienoda. Viename filiale daugiau darbo saugai skirtos įrangos, rūbų, kitose daugiau santechnikos prekių. Ilgainiui prekių asortimentas tampa toks, kokio labiausiai reikia to miesto pirkėjams.

„Turime ne tik visko namo statyboms, nuo pamatų, apšiltinimo medžiagų, katilų, stogo dangos, tvorų. Prekiaujame ir sodo/daržo, kiemo priežiūrai reikalingomis prekėmis. Turime ir gerų kokybiškų žemių, ir naujų šiltnamių ar dalių, reikalingų atnaujinti senus šiltnamius, – pasakoja pašnekovas ir aprodo didelį parduotuvės sandėlį bei lauko prekybos aikštelę, kurioje galima rasti stambiausias prekes, kurias nusipirkus jas jums į automobilį ar priekabą Bobcat’u pakraus „Regejaus“ darbuotojas. – Turime visko, net smulkmenas vonios kambario įrengimui ir švaros priežiūrai. Net fejerverkais, ir tais prekiaujame“, – juokiasi G. Kvėglys.

Įmonė turi ne tik fizines parduotuves, bet ir internetinę prekybą. www.regejus.lt galite išsirinkti jums reikalingas prekes ir atvykti jas atsiimti į parduotuvę. Jei Kėdainiuose nėra jums reikalingos prekės, iš kitų filialų ji bus pristatyta itin greitai. Taip pat prekes galite rinktis ir iš „Regejaus“ partnerių įmonių. Kataloguose esančių prekių pristatymas trunka nuo 2 dienų.

Statybinių prekių įmonė „Regejus“

A. Mickevičiaus g. 28

Tel.:  +370 602 25 664

El. paštas gedas@regejus.lt

INTERNETINĖ PREKYBA

www.regejus.lt

Tel. +370 602 256 64

El. paštas eprekyba@regejus.lt

Užs. Nr. 66

3 Komentarai

  • Cia ta varguoliu kompanija reklamuojat? Negi sumokejo is anksto uz straipsni? Prisimenu, kai Radviliskyje reikedavo pas direktoriu savo pinigus atgauti uz ju nupirktas prekes, tai atsakydavo, kad ko tu nori – tipo tavo prekes lentynose ir jokiu pinigu negausi, nors jau buvo jos parduotos. Zodziu kai imone dirba is tiekejo pinigu ir savo nieko neinvestuoja, tai ir parodo kokio kalibro imone yra. Jei butu sutartis po realizacijos, tai niekas nesigicytu ir t.t., o db nori geriausiu kainu, laikyti prekes lentynose ir dar nemoketi tiekejui. Biznis afigienas…

    • Nepvydek seniuk. Pirk ir tu straipsni. 200 eu.

      • tuos 200eur duociau, kad tik tokie kaip straipsnyje nesireklamuotu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video