Specialistai pataria: plastikinių langų priežiūra ir taisymas

 Specialistai pataria: plastikinių langų priežiūra ir taisymas

UAB „IK Verslo grupė“ specialistai pataria, kaip prižiūrėti bei taisyti PVC langus.

1. Būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūros detales specialiu tepalu bent dukart per metus. Taip pat būtina pastoviai, kas 6 mėn.prižiūrėti gumines tarpines, kad jos atgautų savo elastingumą.

2. Langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui. Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, taip sudaroma papildoma apkrova ir lenkiškos guminės tarpinės greičiau nusidėvi. Jeigu nustatyta vasaros sezonui – žiemą šiluma iškeliauja per langus.

3. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, dėl to vėliau butuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, pradeda rasoti langai. Tam reikalinga sumontuoti ventiliacinius vožtuvus.
Norime atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines.

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart langą atidarant ir uždarant tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, numatomas po 3–7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) tam, kad jos atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švarą, naudojant specialias priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – „prikepa“ prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-Lon poliuretano tarpines.

Vokiškų tarpinių privalumai:

Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos Q-Lon poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Taip pat atspari temperatūrų režimų kaitai,(nuo –60 iki +70 C0 ) pasižymi aukšta garso izoliacija, suteikiama 5 metų garantija, yra ilgaamžiška – tarnauja 21 metus ir daugiau, nereikalauja papildomos priežiūros, tepimo silikonu visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo koeficientas K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

UAB „IK Verslo grupė“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, priešįsilaužiminių užraktų keitimo bei montavimo darbus. Darbams suteikiame 2 metų garantiją.

Iki vasario 28 d. taikoma 20 % nuolaida langų ir durų darbams bei medžiagoms, jei patys išsikviesite konsultantą.

Kaip jau yra žinoma, nuo 2018 m. gegužės 1 dienos bus privaloma kiekvienam turėti priešgaisrinius dūmų detektorius. Mes jums juos sumontuosime! Dūmų detektoriaus kaina su įrengimu – 20 Eur.

Vasario mėnesį dirbsime Kėdainių mieste ir rajone. Mūsų padaliniai yra Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Mes dirbame visoje Lietuvoje!

Tel.: 8 686 10 098, 8 616 86 099
www.verslogrupė.lt

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video