Priėmimo skyriuje – paciento išpuolis ir patyčios prieš jauną medikę PAPILDYTA (VIDEO)

 Priėmimo skyriuje – paciento išpuolis ir patyčios prieš jauną medikę PAPILDYTA (VIDEO)

www.rinkosaikste.lt

Kėdainių ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje įžūlus, agresyvus ir galimai neblaivus pacientas užsipuolė, apstumdė, iškoneveikė ir tyčiojosi iš jaunos jam pagalbą norėjusios suteikti medikės. Maža to, besityčiodamas ant žemės gulinčią medikę vyras dar ir fotografavo.

Kyla natūralus klausimas – kaip po tokių įvykių, jauna, mokslus baigianti medikė norės grįžti dirbti į gimtuosius Kėdainius?

Kėdainių ligoninė apie įvykį informavo visuomenę ir pasidalino agresijos protrūkio vaizdo įrašu.

„Naujieji metai Kėdainių ligoninėje prasidėjo priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus gydytojos „skraidymu“ tiesiogine to žodžio prasme.

Pastebima didėjanti pacientų agresija prieš medicinos personalą. Medikai sulaukia keiksmų, pykčių, fizinio smurto, nepasitenkinimo iš pacientų, o pacientai skundžiasi nemaloniu bendravimu, aptarnavimu, medikų „moralizavimu“ ir pan.

Agresija – tai visi veiksmai, kuriais kažkas siekia pakenkti ar sužaloti kitą, ji apima visą priešišką elgesį, kurio metu naudojamas fizinis, žodinis ar psichologinis smurtas.

Ar medikas, sulaukęs štai tokio priešiško elgesio, gali būti malonus ir šypsotis kitiems pacientams?“

Vaizdo įrašą galite žiūrėti čia: https://www.facebook.com/watch/?v=494275359504295

PAPILDYTA:

Kėdainių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl ligoninėje gydytoją stumdžiusio paciento

Kėdainių policija trečiadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl ligoninėje per naujuosius siautėjusio ir gydytoją pastūmusio paciento.

„Šiandien Kėdainių policijos komisariate buvo gautas pareiškimas iš gydymo įstaigos dėl sausio 1 dienos paryčiais Kėdainių gydymo įstaigoje viešąją tvarką trikdžiusio neblaivaus 32 metų vyro, kuris viešoje vietoje vartojo necenzūrinius žodžius, piktinosi medikų darbu. Konflikto metu vyras taip pat pastūmė 25 metų moterį“, – BNS trečiadienį sakė Kauno apskrities policijos atstovė Reda Zarauskienė.

Pasak jos, nukentėjusi moteris bus apklausta.

R. Zarauskienės teigimu, konfliktas kilo, kai vyrui jau buvo suteikta medicininė pagalba. Ji buvo teikta, nes minėtas 32 metų asmuo ir dar du vyrai įsivėlė į konfliktą, po jo 32 metų minėtas vyras buvo pristatytas į medicinos įstaigą, jam nustatyti nedideli sumušimai ir neblaivumas – 1,73 promilės alkoholio.

„Jam buvo suteikta medicininė pagalba ir vyras norėjo pasišalinti“, – BNS sakė R. Zarauskienė.

Už viešosios tvarkos pažeidimą, kai asmuo viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstruoja nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai trikdant visuomenės rimtį Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus, laisvės apribojimo, arešto arba laisvės atėmimo iki dvejų metų bausmę.

43 Komentarai

 • Tegul dirba kaip priklauso pirmiausia ir nebus to smurto,teko asmeniškai man apsilankyti ten tai žiūri kaip į tuščia vieta,kavute gurkšnoja,o kad žmogus baigia nukraujuoti dzin.

  • Dar vienas, kaltinantis visas jėgas, at duodanti personalą už juokinga, alga, kuri sudaro gydytojas ir dvi sesutes. Žmonės parą dirba, paskambinti dviejų minučių neturi laiko per tokius kaip tu. Kava jam geria. Šiukšlė melagis. Vat šitas pacientas, matosi, elgiasi kaip priklauso. Tai dar tuoj paaiškės, ką jis prieš tai darė ir sakė. Bet tu vis tiek maukrosi kaip parsas: tegul daro savo darbą. Reikia išvis įvesti tvarką, kad bent viena keiksmažodis ištaręs pacientas, būtų metamas lauk. Nes be keiksmažodžių gyvenime tokie moterų stumdytojai nieko daugiau ir negali.

  • Visur rašo, kad agresyvus pacientas buvo išvaromas iš ligoninės, bet kas pažįsta priėmimo skyrių msto!, kad pacientas pats iš tos ligoninės nori išeit, o medikė neišldidžia pro duris į lauką.

 • Ar ne dėl to kava taip pabrango, juk medikai tiek „daug jos išgeria“?

 • Nežinau šios situacijos ir negaliu prisiminti ar ta pati, bet jei ta pati medikė, tai prieš porą metų teko būti jos priimtai, matyti kaip kitus priima, tai nesiskaitanti visiškai su žmonėmis, kaip runkelis… Smulkmenų nepasakosiu, tačiau per daug sau leidžianti medikė. Labai gaila, kad taip vyksta

  • Ta medikė dirba 4 mėnesius. Tad tavo kaltinimai yra mažų mažiausiai nepadorus net ir šalia žodžiu „negaliu atsiminti“.

 • Jai dirbtu savo darba,taip nebūtų.Kur be nuvyksi nieks nesiskubina net tos pagalbos suteikti,vaikšto koja už kojos ir jom dzin ,kad žmogui negera.Juk be reikalo nieks nevažiuoja į tuos pirmos pagalbos skyrius.Žinoma čia labai negražiai pasielgė su medike,bet klasusimas kaip ji elgėsi su pacientu,plius jai matė jog jis dar yra galimai neblaivus.

  • Be pometies atvežtas,vežimėly sėdėdams atsičiūchijau ir ką daryt-pabėgau savo chodu nuo,, pagalbos“ .

  • O tu suvoki, kad dirba viena gydytoja ir 1-2 seselės. Bet kokie jus esate isgamos, tai nėra žodžių. Jūs bent gramą smegenų turit? Už kur tokie debilai lendat. Yra eilė, sėsk į eilę ir sėdėk debile tu. Ką jos padarys. Tai eik pas Tamuli, liep didinti gydytojų skaičių, srseėlių. Jūs neturite elementaraus žmogiškumo. Kuo tu svarbesnis už kitus. O skubėti darbuotojas išvis neturi. Jis turi ramiai neskubėdamas vykdyti savo darbą. Pabandytų tu paskubinti kokioj Vakarų valstybėj. Tau labai greitai paaiškintų. Niekas apie tave neturi šokinėti. Yra eilė ir lauk.

   • Jei tai yra medicinos darbuotojo komentaras, tai ką čia daugiau bekalbėti

 • palaukit,komjaunuoliai,matyt ne tokios,,kondicijos “greitosios pagalbos skyriun papuolėt?

 • pačioj pradžioj matos kaip medikė pati stumdo pacientą…

  • Visa tai patys juos daro kaip siuksles nes ateini i ligononine po gal 3metu o tau pasako kad tolonelis uz 2menesiu ar panasiai,jie atprato padet zmogui,po pandemiju visu viskas daroma kad ta pandemija testusi is ju puses,viskas abejinga viskas nesvarbu,cia galbut zmogus tai reaguoja

   • Iš tavo komentaro matosi, kad ir esi toks idiotas. Sunku patikėti, kad žmogus gali rašyti tokius kliedesius. Lyg gydytojas kaltas dėl eilės

  • Jo jo, ir Ukraina rusus užpuolė, o išprievartauta moteris pati mėgino vyrą išprievartauti.

   Tu bent matai, kad ji jam liepia grįžti. Ar žinai, kodėl jam liepia? Ar žinai? Ne, tu nežinai.

 • Jokios pagarbos moteriai ka jau kalbėt , medikui. Labai liūdna

 • Kiek rozų mano organizmas buvo atplėštas nuo motinos Tėvynės kūno ir atvežtas į priėmimo skyrių,tiek kartų besigėdindamas savo antitarybiniu elgesiu turiu jiems tart ačiū už galimybę toliau dūsuot ekologiškai čystu Kėdainių oru.

 • Visa tai patys juos daro kaip siuksles nes ateini i ligononine po gal 3metu o tau pasako kad tolonelis uz 2menesiu ar panasiai,jie atprato padet zmogui,po pandemiju visu viskas daroma kad ta pandemija testusi is ju puses,viskas abejinga viskas nesvarbu,cia galbut zmogus tai reaguoja

  • Iš tavo komentaro matosi, kad ir esi toks idiotas. Sunku patikėti, kad žmogus gali rašyti tokius kliedesius. Lyg gydytojas kaltas dėl eilės.

 • Juokai juokais,bet neblaivus būdams ,tikrai kad niekada neturėtum sulaukt itin švelnaus ir šilto priėmimo po vizito ten,o dar ir kaltindamas medikus.

 • Darbo partijos elektoratas. Dauguma jų važiuoja į tą priėmimą, nes nori pasikolioti. Narkomanai, alkoholikai, psichai ir šiaip visokio plauko šiukšlės rusiško mąstymo. Atvaro su įpjautu pirštu ir iš karto ima koliotis, kodėl jo piršto negydo iš karto , nors laukia daugybė žmonių. Visada tokie silpnaprociai ima gąsdinti, kad daug ką pažįsta ir kaip čia visiem darbuotoja bus šakės, kaip čia visus užvers, susidoros su gininrm, vaikais ir pan darbuotojų. Tipiniai kaimiečiai. Nevykėliai, kuriem tas koliojimadis, suteikia akimirkai turbūt pasitikėjimo savimi. O kadangi problemos priimamojo yra ne sprendžiamos, o tik didėja, politikai nereaguoja į nieką, tai jau pradėjo narkusos ir mušti gydytojas.

  • Na va, kalta ir partija, ir rusiškas mastymas ir kaimiečiai!
   O tavo greičiausiai „tikro lietuvio“ nacistinis mastymas!
   Matyt taip dirba tavo smegenėlės po kelių dozių skiepų!
   Gydykis!

 • Be pometies atvežtas,vežimėly sėdėdams atsičiūchijau ir ką daryt-pabėgau savo chodu nuo,, pagalbos“ .

  • Tai pabaik pasaką savo,kai netoli pabėgai ir tavo nukritusį organizmą prie ligoninės radę,vėl sugražino į priėmimą,ir ,atpumpavę paleido namo pachmielui.

 • Ale, kad ir ji puola ant jo..

  • kad jaunas būdams taip zainais ir nueis…

 • Būsimas politikas,o kokius pošlus komentarus rašo

 • Ant suoliuko gulėjo merdintis vyras, jam niekas galimai neteike pagalbos, todel jauniolis ir puole ant medikes. Vaskevice lauk is darbo po tokiu cirku!!!

 • Matosi, kad pacientui medikė blokuoja kelią ir panaudojusi fizine jėgą jam apriboja laisvę nevaržomai judėti.
  Tuomet pacientas panaudojęs būtinąją gintį išsilaisvina ir pasišalina.

 • Aš vaskevice apginsiu as nos stogas nes ji man grazi ir mirksi elena sena ir nukarus

 • Jis tik norėjo pasilaižyt, o ta musisu nedavė. Taip dauguma komfliktu įvyksta 🙁

  • Direktorė neturi kada rūpintis ligoninės darbuotojais.vyksta Tik Toke filmavimai.,,kokia aš graži ir protinga,,siaubas kas vyksta

 • nu jo, Kėdainių situacija pagal a.a. Karl Markx (Karlą Marksą) liumpenproliatariatas nebenori gyventi po senovei, o valdantieji nebesugeba suvaldyti situacijos… o ką mano Kėdainių liumpenų deleguotos personos seime apie liumpenproliatariatų judėjimą /kovą už kažkokias a la teises/ Kėdainiuose ? Gal žinote, ar „Rinkos aikštė“ tuo domisi ?

 • Matosi, kad ligonis itin didelis. Skubios pagalbos reikia. Jėgos išsekę, nepaeina, kone alpsta, gal vidinis idiotizmo ir issigimeliskumo kraujavimas. Galima speti, turėjęs pavyzdžių šeimoje, kaip tėvas motina dauzydavo ar kažkas tokio. Tad gera auklėjimo pavyzdį nusprendė pritaikyti itin dailiai gydytojai. Matomai, kažką mėgino išsinešti, nes gydytoja ranka rodo, kad padėtų ar eiti atgal. Bet ne paveikslą šį kartą. Dažnai panašūs pacientai mėgina švirkštų, kateteriu, adatų įsigyti nemokamu būdu. Jauna, smulkutė idealiste nežino, kad mūsų valstybė stovi padugnių pusėje dažniausiai, todėl reikia nesipriešinti, o leisti pacientui daryti, ką jis nori, visus prakeiksmud sugerti į save ir tylėti. Gydytojai, mokytojai, ugniagesiai, kariai yra kone nusikaltėliai, o štai treningu issidabines intelekto gigantas itin švelnaus būdo ir jautrios sirdies nori tik skleisti šventinė nuotaika. Treninguoti jaunuoliai kaip taisyklė naujus metus sutinka dažniausiai itin kultūringai, romiai klausydamiesi Traviatos. Laimė tokį jaunuolį sutikti gatvėje naktį. Ypač jei jų būna, daug. Tada isgirsti: a girdi ožį , ateik čia. Ir iš meilės tau kaktą minimum praskelta. O čia teko laime jaunai mergaitei patirti treninguoto dzentelmeno galantiskuma.

 • Aš manau kad jauna ir nevedus gydytoja bandė pakibinti jauną vyrą ir norėjo užmegsti su juo santykius?

 • Labai prašau prabalsuokite rinkimuose už socialdemomratus

 • greiciau KDN priemime numirsi nei apziures, ten tik su greitaja ir svytureliais kava vezioja

 • Medikė nenorėjo išleisti, matyt dar kraujo norėjo paimti. Reiktų imti pavyzdį iš vyresnių medikių, kurios pamiršę gulintį vyrą šventė naujus metus kabinete ir nesuko sau galvos

  • o ką reikėjo su tuo miegančiu ant suolo pijokėliu daryti? girtų rajone niekur nepriima, veža į priėmimą, ten ir išsiblaivo bemiegodami, tada jau eina savais keliais. Išleisi žiemą, kur nukris, užmigs, sušals, tada vėl medikai bus kalti.

  • Kvaiša tu, girtuokliai ten miega.

 • Su girtu tąsytis ir provokuoti nebuvo reikalo.
  Tam yra atitinkamos tarnybos.
  Tik reikėjo išsikviesti.

 • […] dėlioja paskutinius taškus didelį atgarsį sukėlusioje baudžiamojoje byloje dėl išpuolio Kėdainių ligoninėje prieš šios įstaigos gydytoją – pacientas, šiurkščiai pastūmęs 25 metų medikę ant […]

 • […] medikę Kėdainių ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriuje smurtavusio vyro byla baigta tirti ir antradienį perduota teismui, savo kaltę jis pripažįsta. „Su pareikštu […]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video