Kėdainių ligoninėje prieš medikę smurtavusio paciento byla – jau teisme

 Kėdainių ligoninėje prieš medikę smurtavusio paciento byla – jau teisme

Vaizdo įrašo stop kadras

BNS inf.

Prieš medikę Kėdainių ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriuje smurtavusio vyro byla baigta tirti ir antradienį perduota teismui, savo kaltę jis pripažįsta. „Su pareikštu kaltinimu jis sutinka ir prisipažįsta“, – sakė prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras viešosios tvarkos pažeidimu kaltinamo 32 metų G. S. bylą teismui perdavė su pareiškimu baigti procesą teismo baudžiamuoju įsakymu.

Prokuroras teismo prašo kaltinamajam skirti 3 tūkst. eurų baudą, pritaikius Baudžiamojo įstatymo nuostatas, ji būtų sumažinta trečdaliu iki – 2 tūkst. eurų.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kėdainių rajono policijos tyrėjai, tyrimui vadovavo Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus (Kėdainių) prokuroras.

Bylos duomenimis, šių metų sausio 1 dieną Kėdainių ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje įžūlus, agresyvus ir neblaivus (nustatytas 1,73 promilės girtumas) kaltinamasis G. S. užsipuolė, apstumdė, iškoneveikė ir tyčiojosi iš jaunos jam pagalbą suteikusios medikės. Maža to, besityčiodamas ant žemės nustumtą medikę jis dar ir fotografavo.

Kaip skelbė Kauno apskrities policija, konfliktas kilo, kai vyrui jau buvo suteikta medicininė pagalba. Ji buvo teikta, nes minėtas 32 metų asmuo ir dar du vyrai įsivėlė į konfliktą, po jo  minėtas pilietis buvo pristatytas į medicinos įstaigą, jam nustatyti nedideli sumušimai ir neblaivumas.

Už viešosios tvarkos pažeidimą gali būti skiriami viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

2 Komentarai

  • Dar neteko matyti tokios medikės kuri kabinete stumdytų pacientą.

    • kad mane apstūmdytų kokia jauna daktarytė.Juk ji vėliau gal ir paglostytų supratusi,kad mažumėlę perlenkė lazdą su senuku…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video