Skubiosios pagalbos medikai Naujuosius sutiko kaukiant sirenoms (VIDEO)

 Skubiosios pagalbos medikai Naujuosius sutiko kaukiant sirenoms (VIDEO)

Kėdainių greitosios medicinos pagalbos ir Kėdainių ligoninės skubiosios pagalbos skyrius pasveikino kėdainiečius bei vieni kitus su Naujaisiais metais įjungdami garsines sirenas ir švyturėlius./ Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naujųjų metų švęsti namuose negalėjo ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Šių specialiųjų tarnybų darbuotojai budėjo tam, kad kiekvienas Kėdainių miesto ir rajono gyventojas, esant reikalui, sulauktų skubios pagalbos. Mūsų krašte daugėja jaunų medikų, kurie pasidalijo išradingu ir džiaugsmingu vaizdu, kaip jie sutinka Naujuosius metus.

Sutiko lauke

Prie Kėdainių ligoninės skubiosios pagalbos-priėmimo skyriaus išsirikiavo trys tąnakt budėję greitosios medicinos pagalbos automobiliai.

Kėdainių greitosios medicinos pagalbos ir Kėdainių ligoninės skubiosios pagalbos skyrius pasveikino kėdainiečius bei vieni kitus su Naujaisiais metais įjungdami garsines sirenas ir švyturėlius.

Gerai nusiteikę medikai linkėjo vieni kitiems sveikatos, ramybės, džiaugsmo.

Specialiųjų tarnybų darbuotojai budėjo tam, kad kiekvienas Kėdainių rajono gyventojas, esant reikalui, sulauktų skubios pagalbos.

Aut. past.

Ir jauni, ir vyresni

Naujųjų naktį Skubiosios pagalbos skyriuje budėjo jauna, tačiau pacientų širdis jau spėjusi užkariauti gydytoja Miglė Puodžiūnaitė.

Greitosios medicinos pagalbą rajono gyventojams tąnakt teikė ir jaunas profesionalas Matas Andrulis.

Nuošaly neliko ir vyresnieji, didžiausią patirtį šiame darbe sukaupę vairuotojai – paramedikai Vidas Dovydaitis ir Arūnas Pupkevičius.

Prie jų prisijungė ir kiti greitojoje pagalboje bei priėmimo skyriuje budėję medikai ir personalas.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia: https://www.youtube.com/shorts/4xlR0D6ljUQ

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video