Naudingos naujų skalbimo mašinų funkcijos

 Naudingos naujų skalbimo mašinų funkcijos

Modernios skalbimo mašinos gali išdžiovinti ir dezinfekuoti Jūsų skalbinius.

Neįtikėtina, bet faktas: skalbimo mašina yra nuolat tobulinama. Atrodo, gerai skalbia ir puiku. Tačiau skalbimo mašinų ir džiovyklų gamintojai ir toliau mus džiugina daugybe įdomių ir naudingų funkcijų. Kokios jos? Išsiaiškinkime.

Ne paslaptis, kad skalbimo technologijos tampa vis sudėtingesnės. Pagerėja pats skalbimo procesas, skalbimo mašinos valdymas tampa patogesnis, o svarbiausia – ekonomiškesnis.

Patogaus valdymo tikslas yra sumažinti žmonių dalyvavimą skalbimo procese.

Patogaus valdymo tikslas yra sumažinti žmonių dalyvavimą skalbimo procese.

Ką vartotojai gauna įsigydami šiuolaikines skalbimo mašinas? Svarbiausia yra mažas vandens, elektros ir ploviklių suvartojimas. Bent jau daug mažiau nei naudojant senesnius modelius. Tai galite patikrinti peržiūrėdami technines naujų modelių specifikacijas.

Be to, modernios skalbimo mašinos gali išdžiovinti ir dezinfekuoti Jūsų skalbinius. Kai kurie modeliai taip puikiai džiovina ir lygina skalbinius karšto oro srove, kad iškart po skalbimo drabužius galima laikyti spintoje. Tai taupo brangų laiką, kaip žinote, laikas – pinigai!

Kai kuriose šiuolaikinėse skalbimo mašinose yra gerai žinoma skalbimo šaltu vandeniu programa su viena išlyga: net ir esant žemai temperatūrai, mašina pašalina įsisenėjusias dėmes. Kitas šiuolaikinių modelių pliusas yra uždelsto paleidimo funkcijos buvimas. Galite užprogramuoti skalbimą bet kuriuo (jums patogiu) laiku.

RDE.LT internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių skalbimo mašinas, turinčias moderniausias funkcijas. Todėl jei atėjo laikas įsigyti naują drabužių priežiūros pagalbininką, būtinai patikrinkite siūlomų modelių funkcijas, nes tikrai viena iš jų Jums tikrai tiks ir palengvins Jūsų gyvenimą!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video