Respublikos gatvės pėsčiųjų perėjoje sumontuotas kryptinis apšvietimas

 Respublikos gatvės pėsčiųjų perėjoje sumontuotas kryptinis apšvietimas

Pėsčiųjų perėjos apšvietimo darbus vykdė kėdainiečių įmonė „Elektros verslas“. Įmonės atstovų teigimu, pėsčiųjų perėjos apšvietimas jau įrengtas ir įjungtas pėsčiųjų, esančioje Respublikos gatvėje, ties sankryža su J. Basanavičiaus gatve/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Kėdainiuose neseniai baigti Respublikos gatvės pėsčiųjų perėjos apšvietimo įrengimo darbai. Dar vieną pėsčiųjų perėją vienoje intensyvesnių miesto gatvių apšvies modernus kryptinis apšvietimas. Šiuo metu Kėdainių mieste specialiais kryptiniais šviestuvais apšviestos beveik keturios dešimtys pėsčiųjų perėjų. 

Įrengė kėdainiečiai

Pėsčiųjų perėjos apšvietimo darbus vykdė kėdainiečių įmonė „Elektros verslas“. Įmonės atstovų teigimu, pėsčiųjų perėjos apšvietimas jau įrengtas ir įjungtas pėsčiųjų, esančioje Respublikos gatvėje, ties sankryža su J. Basanavičiaus gatve. 

Svarbiausi prioritetai 

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius informavo, kad Kėdainių mieste yra virš 100 pėsčiųjų perėjų. Prie mokyklų apšviestos visos pėsčiųjų perėjos, tačiau  vis dar yra gatvių, kuriose pėsčiųjų perėjos yra neapšviestos.

„Mūsų tikslas – pėsčiųjų perėjas apšviesti šiuolaikišku kryptiniu apšvietimu. Šio tipo apšvietimas užtikrina pėsčiųjų saugumą ypač rudenį, žiemą ir pavasarį, kai būna tamsus metų laikas.

Kryptinis apšvietimas yra ryškiai baltas ir išryškina pačią perėją“, – paaiškino A. Kacevičius.

Pinigų skyrė savivaldybė

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius pažymėjo, kad pėsčiųjų perėjų ir gatvių apšvietimui skiriamas didelis savivaldybės ir seniūnijų seniūnų dėmesys visame Kėdainių rajone. „Kelių priežiūros programos lėšomis, eismo saugumui gerinti skirtomis lėšomis kiekvienais metais apšviečiama dalis Kėdainių mieste esančių pėsčiųjų perėjų. Žmonių saugumas yra prioritetinė sritis“, – paaiškino A. Kacevičius.

Gatvių apšvietimas nuolat atnaujinamas ne tik Kėdainių mieste, bet ir rajone. Kaimuose taip pat numatyta po truputį, pagal galimybes, atnaujinti apšvietimą, kad žmonės rudenį ir žiemą galėtų saugiai pasiekti namus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video