Reido metu pričiupo neblaivų paspirtukininką

 Reido metu pričiupo neblaivų paspirtukininką

Ankstų šeštadienio rytą į Kėdainius atvykę Kauno AVPK pareigūnai reidą vykdė Tilto ir Šėtos gatvių sankryžoje, ties Šv. Jurgio bažnyčia.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose šeštadienio rytą lankėsi patruliai iš Kauno. Skirtingose miesto ir rajono vietose policijos pareigūnai organizavo specialias priemones. Didesnis reidas, kurio metu darbavosi net trys policijos pareigūnų ekipažai, šį kartą vyko ankstų rytą. Reido metu pareigūnai pričiupo neblaivų paspirtukininką.

Mieste ir kaime

Šeštadienį Kėdainiuose, dviejose miesto ir rajono vietose, vyko tradicinis reidas.

Ankstų šeštadienio rytą į Kėdainius atvykę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai reidą vykdė Tilto ir Šėtos gatvių sankryžoje, ties Šv. Jurgio bažnyčia.

Čia buvo stabdomi visi – tiek Tilto, tiek Kauno, tiek Šėtos gatvių kryptimis važiuojantys automobiliai.

Po to pareigūnai išvyko tęsti reido į Kėdainių rajono Dotnuvos miestelį, kur Vytauto gatvėje stabdė visus iš eilės važiuojančius automobilius.

Aiškinasi neblaivius

Kelių patrulių kuopos pareigūnai Kėdainiuose vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidėjams išaiškinti.

Reidų metu mūsų krašte buvo išaiškintas vienas neblaivus elektrinio paspirtuko vairuotojas. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Administracinių nusižengimų kodekso 428 straipsnyje numatoma, kad jei elektrinį paspirtuką vairuoja neblaivūs (daugiau nei 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) asmenys, tai užtraukia baudą nuo 80 iki 150 eurų.

Kelių patrulių kuopos pareigūnai Kėdainiuose vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidėjams išaiškinti.

Aut. past.

Būtina laikytis

Pažymėtina, kad vairuojant elektrinį paspirtuką reikia vadovautis ir kitomis kelių eismo taisyklėmis, kurios numato dviračių dalyvavimą eisme.

Važiuoti ne gatve ar pėstiesiems skirtu šaligatviu, o dviračių takais arba pėsčiųjų ir dviračių takais, dviračių juostomis, kai tokių nėra, važiuoti tam tinkamu kelkraščiu, elektriniu paspirtuku nevežti kitų asmenų ar vaikų.

Neišskyrė Kėdainių

Policijos pareigūnai, apžvelgdami vykdytą reidą, neišskyrė Kėdainių rajono, mat reidai tądien vyko ir Kaune bei Jonavoje.

Jų metu policijos pareigūnai Kauno mieste ir rajone, Jonavos mieste ir Kėdainių rajone patikrino daugiau nei 7 tūkst. transporto priemonių bei išaiškino 23 neblaivius vairuotojus (girtumo laipsnis svyravo nuo 0,42 prom. – sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojui, iki 1,66 prom. – automobilio vairuotojui.).

Vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video